Bursa'da bu yollara dikkat! (2 Aralık 2016)

Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda trafik ve yol durumu hakkında açıklama geldi.

Bursa'da bu yollara dikkat! (2 Aralık 2016)

İşte Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin açıklaması:

-Gebze-Orhangazi-Bursa otoyol inşaat yapım çalışmaları nedeniyle Bursa-Yalova yolunda bazı kesimlerde trafik servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

-Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü'nce, İnegöl-Bozöyük ayrımı Domaniç yolunda sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları yapdığından oylat ayrımına kadar 6750 mt.'lik kesiminde trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

-Bursa- Eskişehir D-200 karayolu İnegöl çıkışında karayolları 14. Bölge müdürlüğü'nce, Avarlar Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle trafik servis yolundan sağlanmaktadır.

-Bursa-Orhaneli il yolu güzergahında yol genişletme çalışmaları nedeniyle trafik bölünmüş yolun diğer kesimden kontrollü olarak sağlanmaktadır.

-Osmangazi İlçesi İstiklal Mahallesi Şirin Cadde üzerinde Buski Genel Müdürlüğünce yapılan alt yapı çalışması nedeni ile trafik akışı İstiklal caddesinden sağlanmaktadır.

Sürücülerimizin kent içi hız limitlerine uymaları ve kontrollü seyir etmeleri, çalışma yapılan güzergahlarda dikkatli ve duyarlı olunması, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, bilgi levhaları ile gösterilmiş alternatif güzergahları tercih etmeleri gerekmektedir.

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!