Bursa'da Başkan Türkyılmaz muhtarlarla buluştu

Mudanya'nın dört bir köşesine hizmet götürmede en önemli işbirliğini yaptığı muhtarlarla bir araya gelen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Mutlu bir geleceğin tohumlarını attık, meyvelerini de yine hep birlikte toplayacağız" dedi.

Bursa'da Başkan Türkyılmaz muhtarlarla buluştu

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, demokrasinin temel yapı taşı, ilk basamağı olan muhtarlarla bir araya geldi. Buluşmaya Mudanya Muhtarlar Derneği Başkanı, Kaymakoba Muhtarı Saadettin Tamaç'ın yanı sıra mevcut muhtarlar, CHP İlçe Başkanı Ömer Aydın, İyi Parti İlçe Başkanı Osman Özbay, belediye meclis üyeleri de katıldı. 

Başkan Türkyılmaz, "Mudanya'da ortak akıl ile Proje Demokrasisi geleneğini sürdürürken, hayata geçirdiğimiz projelerde en önemli işbirliğini de yine muhtarlarımızla yapıyoruz. Sizler sayesinde mahallelerimizdeki sorunları masaya yatırıyor, çözümleri de yine birlikte üretiyoruz. Görevde olduğumuz günden bu yana sorunlarınız sorunumuz, acılarınız acımız, sevinçleriniz sevincimiz oldu. Bundan sonra da öyle olacak. Sizlerle birlikte yapacak daha çok işimiz var. Mudanya bizimle emin ellerde. Mutlu bir geleceğin tohumlarını attık, meyvelerini de yine hep birlikte toplayacağız" dedi. 

Mudanya Muhtarlar Derneği Başkanı, Kaymakoba Muhtarı Saadettin Tamaç ise Başkan Türkyılmaz'a tüm muhtarlar adına teşekkür ederken, "Bizlere daha önceki dönemlerde yaşamadığımız kadar hizmet veren, kapısını çaldığımızda bizleri hiçbir zaman geri çevirmeyen bir belediye başkanımız var. Daha önce belediye ve belediye başkanı görmeyen mahallelerimize hizmet elini eksik etmeyen Başkan Türkyılmaz'a teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

Başkan Türkyılmaz daha sonra yeni dönemde aday olmayan muhtarlara da yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. 
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!