Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da Barakfakih Mahallesi'nde yarım kalan yollar tehlike saçıyor! (ÖZEL HABER)

Bursa'da Kestel ilçesine bağlı Barakfakih Mahallesi sakinleri yollarının iyileştirilmesini istiyor. Son birkaç yıldır mahallelerinde yol çalışmaları yapılmış olmasına rağmen hala yarısı asfalt yarısı çakıllı yollarının bulunduğunu ve sürücülerin zor anlar yaşadığını belirten vatandaşlar yetkililerin seslerini duymasını istiyor.

Bursa'da Barakfakih Mahallesi'nde yarım kalan yollar tehlike saçıyor! (ÖZEL HABER)

EZGİ KAYI - GÜLNAME PAÇA / BURSADA BUGÜN

Yarısı yapılmış, yarısı bozuk yolların sürücüleri yanılttığını ve kazalara sebebiyet verebileceğini söyleyen vatandaş çözüm bekliyor.

YOLLARIN YARISI ASFALT YARISI ÇAKILLI

Barakfakih Mahallesi sakinleri yarısı yapılmış yolların sürücüler için daha yapılmamış yollardan bile sıkıntılı olduğunu belirterek; "Yol güzel diye giriyorsunuz bir süre sonra karşınıza çakıllarla dolu bir yol çıkıyor, bozuk yollar araçlara maddi zarar veriyor, temennimiz daha büyük zararlara ve kazalara yol açmadan bu yolların tamamının yapılması" dedi.

"YOLLARIMIZIN TAMAMI GÜZELLEŞSİN"

Barakfakih Mahallesi'nde son yıllarda yol çalışmalarının sıklıkla yapıldığını ve birçok yolun güzelleştiğini belirten vatandaşlar; "Hala yapılmamış ya da yarım kalmış yollarımız var, onlar da güzelleşirse Barakfakih Mahallesi'nin yol sorunu kalmamış olur" görüşünü dile getirdi.

Yol kenarında oturan bir vatandaş ise evlerin çakıllı yoldan dolayı zarar gördüğünü ifade ederek; "Bu yoldan bir araba geçtiğinde yol kenarındaki çakıllar evimize kadar geliyor, acilen asfalt çalışmalarının yapılıp yolların düzenlenmesini istiyoruz" dedi.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!