Bursa'da Aşıklar Şöleni'ne sayılı zaman kaldı

7 Bölge Şair Ozan Yazarlar ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen Yazar Çiler Çelikler imzalı 'Dostlar Beni Hatırlasın' Aşıklar şöleni 27 Nisan'da Bursalılar ile buluşmaya hazırlanıyor.

 Bursa'da Aşıklar Şöleni'ne sayılı zaman kaldı

 

'Dostlar beni hatırlasın' Aşıklar Şöleni hakkında bilgi veren 7 Bölge Şair Ozan Yazarlar ve Kültür Derneği Başkanı Birsen Anacak projenin çıkışının Aşık Veysel'e dayandığını söyledi. Aşık Veysel Satıroğlu'nun fikirlerinden yola çıkarak bu etkinliğin ismini de 'Dostlar Beni Hatırlasın' olarak belirlediklerinin altını çizen Başkan Anacak, "Öncelikle burada proje koordinatörümüz Yazar Çiler Çelikler'e teşekkür etmek istiyorum. Bursa'da eşi benzeri olmayan bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyoruz.Sadece Aşık Veysel'in eserlerinin yer alacağı gecede katılımcılar ayrıca kendi eserlerini de seslendirecek. Aşıklar, ozanlar kısacası tüm halkımız davetlidir. '7 Nisan Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz etkinlik Karaman Dernekler Yerleşkesi'nde 32. Salonda saat 19.00'da tüm Bursalıları bekliyoruz" dedi.

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ İSİMLER YER ALIYOR

7 Bölge Şair Ozan Yazarlar ve Kültür Derneği tarafından düzenlenecek olan 'Dostlar Beni Hatırlasın' Aşıklar şölenine katılımcılar da dikkat çekti. Birbirinden değerli isimlerin sahne alacağı etkinlikte ise öne çıkan isimler şöyle; Ahmed Mahlassız, Sebahattin Atik, Mevlüt Mertoğlu, Ozan Maralı, Zakir Tekgül, Turan Yıldırım, Rasim Saraçoğlu ve Aşık Halil Aksoy...

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!