Bursa'da Ak Partili gençler seçimlere hazır

31 Mart 2019 yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Gençler, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'la Dobruca Sosyal Tesisleri'nde bir araya geldi.

Bursa'da Ak Partili gençler seçimlere hazır

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları,  Dobruca 'da gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ı ağırladı.

Seçim hazırlıkları kapsamında geçtiğimiz günlerde İl Danışma Meclisi Toplantısı'nı gerçekleştirdiklerini hatırlatan İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse,  'Amacımız 17 ilçemizde bulunan 530 bin gencimizle birebir iletişim halinde olmak. İl başkanlığımızla birlikte birlikte yoğun tempoda çalışmalar yapıyoruz.  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderlik ettiği bu davada yarınımızı, geçen günden daha iyi yapmak için planlamalar yapıyor ve bu yönde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz' dedi.

ONLAR BİZİM İÇİN GURUR KAYNAĞI 

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman da, gençleri AK davanın mihenk taşlarından birisi olarak gördüklerini,  kutlu davanın neferleri olan gençlerin canla başla çalışarak ülkemizin ve Bursa'nın geleceğine emin ve koşar adımlarla ilerlediklerini kaydetti.  Salman, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep TayyipErdoğan'ın siyasi hayatının İstanbul Beyoğlu İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı ile başladığını hatırlattı.'Gece bayrak asıp, sabahında programa yetişen, yağmur çamur demeden bu dava için her türlü cefaya katlanan gençlerle ne kadar övünsek azdır. Onlar partımızın gurur kaynağı" diyen Ayhan Salman, gençliğin gücüne, dinamizmine dikkat çekti. Toplantıya iştirak eden gençlerin ileride siyasetin birçok kademesinde görev alacağına değinen Başkan Salman AK Parti'de gençlere verilen değeri şu sözlerle dile getirdi:

Bugün buradaki genç arkadaşlarımızdan ilerleyen süreçte meclis üyesi hatta milletvekilleri olacaklar. Partimizin üst kademelerinde görev yapacaklar. Şuan AK Parti Bursa Milletvekilimiz Ahmet Kılıç, önceki dönem İl Gençlik Kolları Başkanı idi.  Keza, Bursa İl Gençlik Kolları'nda yönetim kurulu üyeliği yapan Atilla Ödünç de şuan AK Parti Bursa milletvekili olarak görev yapıyor. AK Parti'de siyasette gençlere ne denli önem verildiğini de sözde değil özde göstermekteyiz'

EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ GENÇLERİN ENERJİSİ

Toplantıda konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alunir Aktaş da, gençlerin enerjisinin partiye, davaya güç kattığını vurguladı. Gençlerin, kendilerdi için adeta gençlik aşısı niteliğinde olduğunu dile getiren Aktaş, ' Gençlik kollarımızın düzenlediği toplantılardan çıkan kararların sahada olumlu yansımalarını alıyoruz. Bizim en büyük amacımız, hedefimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın Recep Tayyip Erdoğan'a ve onun davasına, güzide şehir Bursamıza katkı sağlamak' dedi.

 Toplantının sonunda,  AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş gençlerden gelen soruları yanıtladı, fikirlerini ve önerilerini değerlendirdi.

 

 

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!