Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da ​Eğridereliler Kültür ve Dayanışma derneğinden dostluk gecesi

Bursa'da ​Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen geleneksel 21. Dostluk ve Dayanışma Gecesi yarın saat 19.00'da Podyum Davet'te gerçekleştirilecek.

Bursa'da ​Eğridereliler Kültür ve Dayanışma derneğinden dostluk gecesi

Bursa'daki Eğridereliler ile Bulgaristan Eğridere'de yaşayanların bir araya geleceği gecede Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği 21'inci yaş gününü kutlayacak.

Yarın saat 19.00'da Podyum Davet'te gerçekleştirilecek olan buluşmaya Bursa milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının yanı sıra, Nilüfer Belediyesi'nin kardeş şehri Eğridere'yi temsilen Eğridere Belediye Başkanı İzzet Şaban, Meclis Başkanı Sezgin Bayram ve Belediye Meclis üyelerinin yer aldığı bir heyetin de katılması bekleniyor. 

​Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri adına yaptığı açıklamada, Eğridereli hemşehrilerini dostluk ve dayanışma gecesine davet ederek birlik ve beraberlik mesajı verilmesinin önemini vurguladı.

Kübra Lana ve orkestrasının sahne alacağı gecede yapılacak olan protokol konuşmalarının ardından pasta kesimi de gerçekleştirilecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!