Bursa'da 10 liraya doping etkisi! (ÖZEL HABER)

Kış aylarının gelmesiyle hepimiz hastalanmaktan korkuyor, halsiz kalmak istemiyoruz. Kimimiz bunları sağlamak için ilaç yöntemine başvuruyor, bazılarımızsa her şeyin doğalını bulabileceğimiz aktarlara gidiyor. Çocukluğundan beri Mudanya'da aktarlığın içinde olan Ali Murat Yavuz, insanların aktarlara ve doğal tıbba olan ilgisinin her geçen gün arttığını, ecza ve ilaç sektörü gelişse de insanların giderek doğala geri döndüğünü söyledi ve bu ilginin özellikle kış aylarında daha da yükseldiğini sözlerine ekledi.

Bursa'da 10 liraya doping etkisi! (ÖZEL HABER)

EZGİ KAYI - GÜLNAME PAÇA / BURSADA BUGÜN

HASTALANMAMIZI ÖNLEYECEK KIŞ ÇAYI!

Vücut sistemini ayakta tutan, gribe karşı bağışıklık kazanmamızı sağlayan kış çayı tamamen bitkilerden yapılan doğal bir ürün.

İçinde adaçayı, papatya, hibiskus gibi birçok bitki olan kış çayı grip olmadan önce önlem amaçlı kullanılırsa çok daha faydalı oluyor.

YALNIZCA 10 LİRAYA DOPİNG ETKİSİ

Son 4-5 yılın öne çıkan ürünü olan şeker pancarından yapılan "Atom"un ise içinde tarçın, karanfil, hibiskus, karanfil özü var.

Atomun kullanımı çok pratik olduğu için tercih edildiğini belirten Yavuz, "Sıcak suya atıp içiyorsunuz ve sadece 10 liraya vücudunuzda doping etkisi yaratan bu ürünü özellikle yoğun tempolu çalışan kişilere öneriyoruz" dedi.

ÖNCE TEŞHİS SONRA ŞİFA

Bitkisel tıbbın yapamadığı tek şey teşhis, vatandaş önce doktorlarda neyi olduğunu öğrenip teşhis koyulduktan sonra bize gelmeli diyen Ali Murat Yavuz, doktor olmadığı halde teşhis koyduğunu iddia eden kişilere karşı dikkatli olunması gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

"KADINLAR KENDİLERİNE BİTKİ YAĞLARIYLA BAKSIN"

Son dönemde kadınların bitki yağlarına olan ilgilerinin arttığını, bunun vücut ve güzellik açısından oldukça faydalı olduğunu belirten Yavuz, "Kimyasal ürünleri kullanmaktan kaçmakta yarar var doğada her şeye cevap verecek yöntemler mevcut önemli olan bunları doğru kullanmak" dedi.

65 LİRAYA EVDE BOTOKS

Kolojen kreminin kimyasal botoksun yaptığı etkiyi, doğal yoldan yaptığını savunan Ali Murat Yavuz, "3 ay kullandığınız bu ürün cilt altını dolgunlaştırarak botoks etkisi sağlıyor üstelik kimyasal olmadığı için bir yan etkisi de yok" şeklinde konuştu.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!