Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER

Bursa'da hizmet veren Hekimzade, 150 liraya yapılan check-up'ı 10 liraya yapıyor. Doktor kontrolünde yapılan Bioenerji tam vücut taraması ile yapılan ön teşhis sonrası gıda destek ürünleriyle hastalar tedavi ediliyor.

Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Bursa'da hizmet veren Hekimzade, 150 liraya yapılan check-up'ı 10 liraya yapıyor. Doktor kontrolünde yapılan Bipenerji tam vücut taraması ile yapılan ön teşhis sonrası gıda destek ürünleriyle hastalar tedavi ediliyor.

BAKANLIK ONAYLI BİTKİSEL ÜRÜNLER
Konuyla ilgili Bursadabugun.com'a açıklamalarda bulunan Hekimzade Genel Koordinatörü Cengiz Cingiler, "Hekimzade bitkisel gıda destek ürünleri üreten bir firmadır. Bursa'da sağlık yaşam danışma merkezi oluşturduk. Bu merkezde hekim danışmanlığı ile bitkisel ürünler kullanılmasını sağlıyoruz. Çünkü aktarlarda veya herhangi bir bitkisel ürün satan eczanelerden farklı bir şey olması gerekiyordu. Hekimin bilgisi dahilinde kullanılan bitkisel ürünlerin olumsuz etkilerini zaman zaman medyada görüyoruz. Zayıflama ürünü kullanarak bundan zarar gören insanlar çoğalmaya başladı. Diğer ürünler içinde aynı şey geçerlidir. Sonuçta insanlar bunları ilaç niyetine kullanmaktalar. Aslında bunlar Tarım Bakanlığı onaylı koruyucu ve destekleyici ürünlerdir. Bunlar önceden önlemek amacıyla geliştirilmiş ürünlerdir.  Fakat yüzyıllar öncesinden formüllenmeler neticesinde bunlar artık tedavi amaçlı da kullanılıyor" dedi.

DOKTOR DENETİMİNDE BİTKİSEL TEDAVİ
Kendilerinin gıda destek ürünlerini doktor denetiminde yaptıklarının altını çizen Cengiz Cingiler, şunları kaydetti: "Bize bir hastamız başvurduğunda  Bioecihaz tarama cihazımızla insan vücudunun gerekli şikayet olan bölümleriyle ona bağlı diğer sistemlerini taramadan geçiriyoruz. Düşük enerji bölümlerini doktorumuz gerekli görürse tıbbi tahlil ya da tıbbi röntgen talep ediyor.  Bunlar değerlendirildikten sonra bir sonuca varılıyor. Sonuca göre gıda destekli ürünleri tavsiye ediyoruz."

NEDEN 150 LİRA DEĞİL DE 10 LİRA?
Total Check-Up denilen bioenerji anlamında Check-Up yaptıklarının altını çizen Cingiler, "Her organın kendine has enerjisi vardır. Bu elektromanyetik enerji sistemindedir. Bu cihaz sayesinde vücut enerjisini ölçüyoruz. Organ ve hücre bazına kadar inebiliyor. Verilen oranlar değerlendirip danışmanlık yaparak onları yönlendiriyoruz. Tarama ücreti olarak 10 lira alıyoruz. Aslında Türkiye'de uygulanan ücreti 150 lira. Başka firmalar gibi televizyon kanallarında reklam olarak çok büyük paralar harcamıyoruz. Buralara vereceğimiz paraları insanlardan bu ücreti almayarak telafi ediyoruz. 10 lirayı da almasak çok fazla kalabalık oluyor. Biz burayı ilk açtığımızda bin 500 kişi sırada bekledi. Sonra biz bununla baş edemeyeceğiz dedik ve sembolik de olsa bir ücret almaya karar verdik. Aksi halde canı sıkılan Check-Up yaptırmaya geliyordu" diye konuştu.

CHECK-UP İÇİN AÇ-TOK FARKETMİYOR
Ramazan ayı da olsa yarım saatte bir Check-Up yaptırdıklarını ifade eden Cengiz Cingiler, "Sırada bekleyen hastalarımız oluyor. Hamileler, özürlüler, aç, tok, oruç, oruç değil fark etmiyor bizim için. Cihaz vücut enerjisini ölçtüğü için çok önemli değil. Yani kulaklık vasıtasıyla tarama yapıyoruz. Tarama için herhangi bir ilaç vermiyoruz" şeklinde konuştu.
 

Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

YGS sınavı ne zaman yapılacak?
YGS başvuru ne zaman yapılacak?
Küçük Kıyamet 56. bölüm izle, Küçük Kıyamet son bölüm full izle, 21 Nisan 2014 Pazartesi
Beni Böyle Sev 56. bölüm full izle, Beni Böyle Sev son bölüm izle, 21 Nisan 2014
Beni Böyle Sev 56. bölüm fragmanı ve özeti izle 21 Nisan 2014
Karadayı 68. bölüm full izle, Karadayı son bölüm izle, 21 Nisan 2014
Karadayı 68. bölüm fragmanı izle 21 Nisan 2014
Doksanlar dizisi 42. bölüm izle, Doksanlar son bölüm izle, 20 Nisan 2014 Pazar
Adını Kalbime Yazdım 19. bölüm full izle, Adını Kalbime Yazdım yayınlanacak mı? 20 Nisan 2014
O Hayat Benim 9. bölüm izle, O Hayat Benim son bölüm izle 20 Nisan 2014
Bir Yusuf Masalı dizisi 15. bölüm full izle, Bir Yusuf Masalı son bölüm
Güneşi Beklerken 41. bölüm izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, 20 Nisan 2014
Aşk Ekmek Hayaller 13. bölüm izle, Aşk Ekmek Hayaller son bölüm izle, 20 Nisan 2014 Pazar
Küçük Gelin 33. bölüm izle, Küçük Gelin son bölüm izle, 20 Nisan 2014 Pazar
Çalıkuşu 27. bölüm fragmanı izle 24 Nisan 2014
Yeni dizi Paşa Gönlüm 1. bölüm fragmanı izle 24 Nisan 2014
Yasak 2. bölüm full izle, Yasak son bölüm izle 18 Nisan 2014
Yasak 2. bölüm fragmanı ve özeti izle, 18 Nisan 2014
Yalan Dünya 81. bölüm full izle, Yalan Dünya son bölüm izle, 18 Nisan 2014
Yalan Dünya 81. bölüm fragmanı ve özeti izle, 18 Nisan 2014
Böyle Bitmesin 62. bölüm full izle, Böyle Bitmesin son bölüm seyret, 18 Nisan 2014
Böyle Bitmesin 62. bölüm fragmanı ve özeti izle 18 Nisan 2014