Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER

Bursa'da hizmet veren Hekimzade, 150 liraya yapılan check-up'ı 10 liraya yapıyor. Doktor kontrolünde yapılan Bioenerji tam vücut taraması ile yapılan ön teşhis sonrası gıda destek ürünleriyle hastalar tedavi ediliyor.

Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

Bursa'da hizmet veren Hekimzade, 150 liraya yapılan check-up'ı 10 liraya yapıyor. Doktor kontrolünde yapılan Bipenerji tam vücut taraması ile yapılan ön teşhis sonrası gıda destek ürünleriyle hastalar tedavi ediliyor.

BAKANLIK ONAYLI BİTKİSEL ÜRÜNLER
Konuyla ilgili Bursadabugun.com'a açıklamalarda bulunan Hekimzade Genel Koordinatörü Cengiz Cingiler, "Hekimzade bitkisel gıda destek ürünleri üreten bir firmadır. Bursa'da sağlık yaşam danışma merkezi oluşturduk. Bu merkezde hekim danışmanlığı ile bitkisel ürünler kullanılmasını sağlıyoruz. Çünkü aktarlarda veya herhangi bir bitkisel ürün satan eczanelerden farklı bir şey olması gerekiyordu. Hekimin bilgisi dahilinde kullanılan bitkisel ürünlerin olumsuz etkilerini zaman zaman medyada görüyoruz. Zayıflama ürünü kullanarak bundan zarar gören insanlar çoğalmaya başladı. Diğer ürünler içinde aynı şey geçerlidir. Sonuçta insanlar bunları ilaç niyetine kullanmaktalar. Aslında bunlar Tarım Bakanlığı onaylı koruyucu ve destekleyici ürünlerdir. Bunlar önceden önlemek amacıyla geliştirilmiş ürünlerdir.  Fakat yüzyıllar öncesinden formüllenmeler neticesinde bunlar artık tedavi amaçlı da kullanılıyor" dedi.

DOKTOR DENETİMİNDE BİTKİSEL TEDAVİ
Kendilerinin gıda destek ürünlerini doktor denetiminde yaptıklarının altını çizen Cengiz Cingiler, şunları kaydetti: "Bize bir hastamız başvurduğunda  Bioecihaz tarama cihazımızla insan vücudunun gerekli şikayet olan bölümleriyle ona bağlı diğer sistemlerini taramadan geçiriyoruz. Düşük enerji bölümlerini doktorumuz gerekli görürse tıbbi tahlil ya da tıbbi röntgen talep ediyor.  Bunlar değerlendirildikten sonra bir sonuca varılıyor. Sonuca göre gıda destekli ürünleri tavsiye ediyoruz."

NEDEN 150 LİRA DEĞİL DE 10 LİRA?
Total Check-Up denilen bioenerji anlamında Check-Up yaptıklarının altını çizen Cingiler, "Her organın kendine has enerjisi vardır. Bu elektromanyetik enerji sistemindedir. Bu cihaz sayesinde vücut enerjisini ölçüyoruz. Organ ve hücre bazına kadar inebiliyor. Verilen oranlar değerlendirip danışmanlık yaparak onları yönlendiriyoruz. Tarama ücreti olarak 10 lira alıyoruz. Aslında Türkiye'de uygulanan ücreti 150 lira. Başka firmalar gibi televizyon kanallarında reklam olarak çok büyük paralar harcamıyoruz. Buralara vereceğimiz paraları insanlardan bu ücreti almayarak telafi ediyoruz. 10 lirayı da almasak çok fazla kalabalık oluyor. Biz burayı ilk açtığımızda bin 500 kişi sırada bekledi. Sonra biz bununla baş edemeyeceğiz dedik ve sembolik de olsa bir ücret almaya karar verdik. Aksi halde canı sıkılan Check-Up yaptırmaya geliyordu" diye konuştu.

CHECK-UP İÇİN AÇ-TOK FARKETMİYOR
Ramazan ayı da olsa yarım saatte bir Check-Up yaptırdıklarını ifade eden Cengiz Cingiler, "Sırada bekleyen hastalarımız oluyor. Hamileler, özürlüler, aç, tok, oruç, oruç değil fark etmiyor bizim için. Cihaz vücut enerjisini ölçtüğü için çok önemli değil. Yani kulaklık vasıtasıyla tarama yapıyoruz. Tarama için herhangi bir ilaç vermiyoruz" şeklinde konuştu.
 

Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER Bursa'da 10 liraya check-up - ÖZEL HABER
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!