Bursa Çelik Palas'ta Fashion Week buluşması

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bursa Fashion Week kapsamında, Çelik Palas Hotel'in evsahipliğinde görkemli yemek daveti gerçekleştirildi.

Bursa Çelik Palas'ta Fashion Week buluşması

Çelik Palas Hotel; moda dünyasına yeni bir soluk getirmek ve yeni yetenekler kazandırma amacıyla yola çıkan Bursa Fashion Week'in gala yemeği ve konaklama sponsorluğunu üstlendi.

Bursalı Tiyatro Sanatçısı Neriman Uğur, ünlü İşletmeci Engin Yürük, tekstilci Ali Sayın, Galatasaray Spor Kulübü'nin eski yöneticisi ve iş adamı Turgay Kıran gibi jüri üyesi usta isimlerle dikkat çeken Fashion Week 2019, gala yemeğinde keyifli dakikalar yaşandı.

ZEKİ MÜREN ANILARI

Moda Tasarımcısı ve Fashion Week öncüsü Yaşariye Doğan'ın açılış konuşmasının ardından, tarih boyunca Çelik Palas Hotel'de konaklamış ve anı biriktirmiş tüm jüri üyeleri anılarını paylaştı.

Türkiye'ye erkek moda literatürünü oluşturmuş uluslararası moda tasarımcısı Muzaffer Çuha; Çelik Palas Hotel'de Zeki Müren ile konakladığını, burada çok güzel hatıraları olduğunu dile getirirken misafirlere duygulu anlar yaşattı.

Çelik Palas Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Sevil Aydın'ın; otelin değerli tarihi üzerine bir konuşma yapmasının ardından misafirler Atatürk Palassuitlerini gezdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!