Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'e Gemlik ve İznik'te yoğun ilgi

Millet İttifakı'nın Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, yerel seçim çalışmaları kapsamında son mitingini İznik'in Tacir Mahallesi'nde gerçekleştirdi. Tacir Mahallesi'nde havai fişekler eşliğinde karşılanan Bozbey, yerel seçimlerde destek istedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bozbey'e Gemlik ve İznik'te yoğun ilgi

Millet İttifakı'nın Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, 31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesinde halkla son buluşmasını İznik ve Gemlik'te gerçekleştirdi. Gemlik'te Millet İttifakı'nın Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan ile birlikte Gemlik Balık Pazarı'nda coşkulu bir kalabalıkla bir araya gelen Mustafa Bozbey, ardından İznik'te Elbeyli ve Tacir Mahallelerinde vatandaşlara seslendi. Soğuk havaya rağmen Elbeyli Mahalle Meydanı'nda toplanan kalabalığa seslenen Mustafa Bozbey, yerel seçimlerde Millet İttifakı'nın İznik Belediye Başkan Adayı Kenan Karakaş'a ve kendisine destek istedi. Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursalılar'ın gülümsemesi için çaba göstereceklerini söyledi.

Bozbey, Elbeyli Mahallesi'nde gerçekleştirdiği buluşmanın ardından Tacir Mahallesi sakinleriyle de bir araya geldi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, burada havai fişekler ve meşalelerle karşılandı.

Tacir Mahalle Meydanı'nda halka seslenen Bozbey, buradaki konuşmasında Tacir Mahallesi'nin ayrı bir önem taşıdığını belirterek yerel seçim çalışmaları kapsamında son nokta mitingini burada gerçekleştirdiğini söyledi. 20 yıllık bilgi ve birikimle Bursa'nın 17 ilçesinde çocuklara, gençlere, kadınlara ve engellilere yönelik projelerle Bursalılar'ın huzurlu, mutlu ve güven içerisinde yaşamasını arzuladıklarını belirten Bozbey, 1 Nisan'dan itibaren Bursa'da değişimin yaşanacağını söyledi.Mustafa Bozbey, seçim çalışmaları boyunca kendisine iftiralar atıldığını belirterek, "Herkes Mustafa Bozbey'in kim olduğunu, nereli olduğunu ve nasıl biri olduğunu biliyor. Ama ben seçim dönemi boyunca bana iftira atanları Allah'a havale ediyorum ve iftira atalara hakkımı da helal etmiyorum" dedi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, meydanda gerçekleştirdiği konuşmanın ardından mahalledeki kahvede bir süre vatandaşlarla sohbet etti. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!