Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa BİİB 2013'e hazırlanıyor

Bursa Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Kent Konseyi, BTSO ve İş-Kur ortaklığıyla düzenlenen 'Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'nın ikincisi bu yıl 28-30 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

Bursa BİİB 2013'e hazırlanıyor

Merinos AKKM'de yapılacak 'Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'nda (BİİB 2013) AKKM Fuar Alanı'nda birçok şirket ve kurum tarafından stant açılacak. Salonlarda ise ünlü isimlerin konuşmacı olarak katılacağı paneller ve çok sayıda seminer düzenlenecek. Buluşmada, 'girişimcilik', 'iş arama teknikleri', 'iş güvenliği' gibi farklı konular gündeme taşınacak.

Büyükşehir Belediyesi ve BTSO temsilcisi ile İş-Kur İl Müdürü Kasım Tilki'nin katıldığı toplantıda konuşan Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, BİİB'in geleneksel hale geldiğini söyledi. Geçen yıl fuarda 131 firmanın stand açtığını belirten Pala, 19 bin kişinin fuarı ziyaret ettiğini anlattı. Pala, "Bursa, Türkiye'nin ve dünyanın sayılı sanayi kuruluşlarını içinde barındırıyor. BİİB kapsamında işverenler ile iş arayanlar bir araya geliyor. BİİB, iş arayanlara bölgedeki iş olanaklarını ve işletmeleri tanımak için önemli bir fırsat sunuyor" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!