Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız

CHP Bursa İl Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Bülent Aslanhan, "Popülizm yapmayacağız. Parti içinde yol arkadaşlığımızı zedeleyecek çalışmalar yapmayacağız" dedi.

Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM

CHP Bursa'da Gürhan Akdoğan'ın aday olmayacağını açıklamasının ardından Bülent Aslanhan da adaylık açıklaması yaptı. CHP Bursa İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyen Bülent Aslanhan'ın konuşmasından satır başları...
Bugün neler yapacağımızı ve yapmayacağımızı biliyoruz. Popülizm yapmayacağız. Parti içinde yol arkadaşlığımızı zedeleyecek çalışmalar yapmayacağız.
Aklımızı hep beraber siyasete katacağız. Aklımızı akademik odalar, üniversiteler ve tüm çevreler katacak.
Her zaman güçsüzün yanında olacağız.
Bu adaylığımız sadece CHP Bursa İl Başkanlığını kapsamıyor.
Suriye krizi bizi çok korkutuyor. Suriye'de askerlerimiz hayatını kaybederse biz kesinlikle vatan sağolsun demeyeceğiz. Biz her zaman barış için mücadele edeceğiz. Bu barışı kesinlikle kendimiz için de isteyeceğiz. Bu ülkede 30 yıllık bir yara varsa, kardeşlik elimizi barış elimizi herkese uzatacağız.
Genel başkanımızın arkasında durmaya devam edeceğiz.
Yoksullarla ilgili çok kolay bir çözüm var. Toplumsal projeler.
Çok sesli olacağız. Kriz değil çözüm üreteceğiz. İddialı ve kararlı olacağız. Sloganımız her yerde bizi göreceksiniz olacak. 

Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız Bülent Aslanhan: Popülizm yapmayacağız
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!