Bülent Arınç Bursa'da

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Bursa'ya geldi.

Bülent Arınç Bursa'da

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, saat 20.30 sıralarında uçakla Yenişehir Havaalanı'na indi. Pazar gününe kadar Bursa temaslarını sürdürecek olan Arınç'ı, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdullah Karadağ, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri karşıladı. Bir grup bayanın çiçek takdim ettiği Bülent Arınç'ı havaalanı dışında Yenişehirli vatandaşlar alkışlarla karşıladı. Arınç, vatandaşların yanına giderek, selamlaştı ve bir süre sohbet etti.

ARINÇ 3 GÜN BURSA'DA
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, pazar gününe kadar Bursa'da çeşitli temaslarda bulunacak. Cuma günü RUMELİSİAD'ın organize ettiği Uluslararası Balkan Ekonomi Zirvesinin açılışına katılacak olan Arınç, daha sonra Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı yolun açılışına katılacak. Ardından Gemlik'te seçim bürosu açılışına ve Gemlik Belediyesi Kapalı Pazar Yeri'nin temel atma törenine gidecek Arınç, akşam yemeğinde ise Gemlik'te muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelecek.
Cumartesi günü Marmarabirlik ziyareti ile güne başlayacak olan Arınç, Karacabey'de yanması sonucu restore edilen Karacabey Ulu Camii'nin açılışını da yapacak. Karacabey'deki seçim bürosu açılışını gerçekleştirecek Arınç, Ulucami'deki Anadolu'da klasik sanatlar sergisini gezecek.
Arınç, son olarak pazar günü Osmangazi Belediyesi'nin yaptırdığı Demirtaş Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu'nu hizmete açacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Anasının Oğlu 4. bölüm fragmanı izle Küçük Gelin 42. bölüm fragmanı izle Yılanların Öcü 1. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Güzel Köylü 10. bölüm full izle, 27 Ağustos 2014 Yılanların Öcü 1. bölüm fragmanı izle Ruhumun Aynası 8. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014 Güllerin Savaşı 7. bölüm full izle, 26 Ağustos 2014 Ulan İstanbul 10. bölüm full izle, 25 Ağustos 2014 Kaçak Gelinler 10. bölüm full izle, 25 Ağustos 2014 Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı izle Karadayı 3. sezon fragmanı izle Kiraz Mevsimi 8. bölüm fragmanı izle Zengin Kız Fakir Oğlan 90. bölüm fragmanı izle Güllerin Savaşı 7. bölüm fragmanı izle Beni Böyle Sev 64. bölüm fragmanı izle, 08 Eylül 2014 Pazartesi Kocamın Ailesi 8. bölüm fragmanı izle Anasının Oğlu 3. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Kiraz Mevsimi 7. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Diğer Yarım 10. bölüm full izle, 22 Ağustos 2014 Benim Adım Gültepe 1. bölüm fragmanı izle