Bu kez biz olalım

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'na aday İstanbul'un, bu önemli organizasyonu düzenlemeye hazır olduğunu söyledi.

 Bu kez biz olalım

 Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Değerlendirme Komisyonu'nun İstanbul'da yaptığı incelemeler kapsamında basın mensupları, Türk Telekom Arena'yı gezdi. Medya mensuplarını stadın VIP salonunda Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, başkan yardımcısı Refik Arkan, Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ile sarı-kırmızılı futbol takımının teknik direktörü Fatih Terim karşıladı.

Aysal ve yöneticiler basın mensuplarıyla yakından ilgilenirken, Fatih Terim kısa bir açıklamada bulundu. Terim, Türkiye'nin olimpiyat oyunlarını düzenlemeye hazır olduğunu dile getirerek, ''Ülke olarak hazırız. İstanbul'un önemli bir şehir olduğunu düşünüyoruz. Olimpiyatları istiyoruz. Buradan bütün ülke adına, önemli adaylardan biri olduğumuzu ve 'Bu kez biz olalım' diyoruz. Tüm ümidimiz odur. Hepimiz, her şeyimizle bu organizasyona hazırız. Umarım olimpiyat camiası da bizi seçer'' ifadelerini kullandı.

İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Medya ve İletişim Danışmanı Emir Turam, yerli ve yabancı basın mensuplarına stadın özellikleri ve çevresiyle ilgili sunum yaptı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!