Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

"Bu destekle yaşamımıza devam ediyoruz"

1907 Fenerbahçe Derneği'nin kuruluşunun 20. yılı kutlaması ve yeni yıl kokteyli, dernek başkanı Ali Koç'un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

''Bu destekle yaşamımıza devam ediyoruz''

Geceye katılan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Bu destekle her sabah daha güçlü olarak yaşamımıza devam ediyoruz" dedi.
Derneğin Levent'te bulunan binasında gerçekleşen geceye Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü ve 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, şube sorumluları, dernek üyeleri ve misafirleri ile birlikte Fenerbahçe Camiasının önde gelen isimleri katıldı.
Fenerbahçe Bandosu ile renklenen gecede kısa bir konuşma yapan 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç, kulübün yaşadığı tüm zorluklara rağmen sevenlerinin desteğiyle daha da güçlü olarak yoluna devam ettiğini belirtti. 2013'ün Fenerbahçe Camiası için altın bir yıl olmasını dileyen Ali Koç, dernek üyelerine koşulsuz desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
Ali Koç'un ardından söz alan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeni yılın herkese mutluluk sağlık ve başarı getirmesi temennisinde bulundu. Tüm Fenerbahçelilerin birlik ve beraberlik içinde verdikleri katkılardan ötürü teşekkür eden Aziz Yıldırım, "Bu destekle her sabah daha güçlü olarak yaşamımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

YÜKSEL GÜNAY: "ALLAH YAŞATILANLARI BİR DAHA YAŞATMASIN"
Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay da 2013'ün Fenerbahçe ve tüm Dünya için iyi geçmesini temenni ederek, "Ben 6 gün sonra Fenerbahçe'ye kaydımın 54. yılını yaşayacağım. 1907 Fenerbahçe Derneği de 20. yılını kutluyor. Onları da tebrik ediyorum. 2013'ün Fenerbahçemiz için, dünya için iyi geçmesini temenni ediyorum. Ama özellikle benim için ayrı bir yeri olan Sayın Başkanımız Aziz Bey'in de çok mutlu olmasını istiyorum. Allah yaşatılanları bir daha yaşatmasın. Tabi ki adalet, adalet diyoruz. Hepinize iyi yıllar diliyorum. Hoşça kalın, şen olun, rahat olun, gönlünüz ferah olsun, sağ olun" ifadelerini kullandı.
Yapılan konuşmaların ardından yeni yıl pastası kesildi. Pasta kesiminin ardından dernek başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım ve Yüksel Günay'a özel olarak hazırlanmış hediyeler verdi.
Fenerbahçe camiasının bir araya gelerek sohbet etme ve özlem giderme fırsatını bulduğu gece hep bir ağızdan söylenen Fenerbahçe Marşları eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!