Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

BTSO'ya ziyaretçi akını devam ediyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlığı'na ziyaretçi akını devam ediyor.

BTSO'ya ziyaretçi akını devam ediyor

14 Mayıs 2013 tarihinde tamamlanan organ seçimlerinden sonra  SİAD ve STK'ların adeta akınına uğrayan BTSO Yönetim ve Meclis Başkanlık Makamı'na; bugün de Bursa Girişimci İşadamları Derneği (BUGİAD), Marmara ve Kuzey Sanayiciler Federasyonu (MAKSİAFED), Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV), Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD), Çalı Sanayici ve İşadamları Derneği (ÇASİAD), Türkiye Sebzeciler ve Meyveciler Federasyonu, Bursa Ticaret Borsası, Karacabey Ticaret Borsası ve AK Parti İl Yönetimi'nin hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleşti.

 

BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve Meclis Başkanı Remzi Topuk; ziyarete gelen SİAD ve STK Yöneticileri ile siyasetçileri ağırlarken; 2023 Hedefleri'ne ilişkin mesajlar verdiler.

 

BTSO Başkanı İbrahim Burkay, ziyaretlerde, elini taşın altına koyan tüm kişi, kurum ve STK'larla işbirliği yapılacağının altını çizerek, "22 bin aktif üyemiz, bunların çalışanları ve aileleri de  düşünüldüğünde; Bursa'nın kendisi burada...Odamız geçmişte olduğu gibi bundan sonra da birleştirici misyonunu devam ettirecektir. Yönetimimizden beklentinin yüksek olduğunun farkındayız. Ama dünyadaki gelişmelere baktığımızda bizim ölçümüz Tokyo, Newyork, Frankfurt olmalıdır. Bizim gibi kurumlar, gücünün büyük bölümünü üreteceği politikalardan almalıdır ki biz de bunun için çalışacağız. Şimdi icraat zamanı. Projelerimizin realitesi ancak paydaşlarımızın varlığı ve etkinliğiyle  mümkündür, böylece başarı kendiliğinden gelecektir. Sivil toplum örgütlerimizden de projeler bekliyoruz. Bursa ve Türkiye için üretmeye hazır herkesle birlikte çalışacağız" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!