Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

BTSO sinerji toplantılarına devam ediyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) buluşmalarına sinerji 51 meslek komitesinin başkanları ve temsilcilerinin katıldığı toplantıyla devam etti.

BTSO sinerji toplantılarına devam ediyor

BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, Yönetim Kurulu Üyeleri Şakir Umutkan ve İlker Duran, BTSO Hizmet Binası'nda yapılan kahvaltılı sinerji buluşmasında komiteleri bilgilendirdi ve komite temsilcileriyle görüş alışverişinde bulundu. BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, komitelerin daha aktif çalışmalar yapmasını istediklerini belirterek, "Komitelerimizi bilgilendirmek, komite başkanlarımızla diyalog sağlamak amacıyla biraraya gelmek istedik. Yönetim Kurulumuz büyük vaadlerle geldi, biz de bunların takipçisi olacağız ama komitelerimizin aktif çalışması çok önemli" dedi.

Kuruma olan aidiyet duygusunun pekiştirilmesine işaret eden Topuk, "Açıklanan projelere baktığımızda, hem BTSO daha iyi hizmet verecek, hem Bursa adına iyi işler yapmış olacağız. Biz, suya bir taş atacağız ve o taşın sudaki etkisi dalga dalga yayılacak. Önümüzdeki dönem diyalog ve sinerjiye odaklandığımız bir dönem olacak. Bunun için sizlerin çalışmaları ve bizlerle kuracağınız ilişkileri çok önemsiyoruz" diye konuştu.

BTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Şakir Umutkan ve İlker Duran da, kurulacak olan konseyler, yurtiçi ve yurtdışı fuarlar, komitelerin hazırlayacağı projeler, hizmetler ve Ramazan'da Birlikte Olalım Kampanyası hakkında detaylı bilgi verdi.

Toplantıda meslek komitelerinin temsilcileri de üyelerinin beklentilerini ve hizmetlere ilişkin önerilerini paylaştı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!