Bricin nabzı Bursa'da attı

Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen '2012 Bursa Açık İkili Şampiyonası' briççileri Bursa'da buluşturdu.

Bricin nabzı Bursa'da attı

Bursa Briç Spor Kulübü tarafından Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen 2012 Bursa Açık İkili Briç Şampiyonası hafta sonu Merinos AKKM'de yapıldı. 2 gün süren organizasyonda Türkiye'nin çeşitli illerinden 52 çift mücadele etti. Renkli görüntülere sahne olan organizasyonda açıkta Bursalı briççiler Ramazan Çınar ile Servet Karayılanoğlu çifti birinci oldu.
Bursa'nın yanı sıra, İstanbul, Kocaeli, Yalova, Balıkesir, Ankara ve Çanakkale'den usta briççilerin kozlarını paylaştığı organizasyonda katılımcılar açık, karışık, bayanlar ve senyörler kategorilerinde yarıştı. Açıkta Ramazan Çınar-Servet Karayılanoğlu ikilisinin ardından yine Bursalı Hasan Yalçın- Kazım Yeniçeri ikinci, İzmirli Salvador Assael ile Bursalı Yusuf Kahyaoğlu ikilisi de üçüncü sırada yer aldı. Büyük heyecanın yaşandığı organizasyonda karışıkta İstanbullu Yeşim Soner ile Bursalı Nazım Cihan ikilisi birinciliğe ulaşırken, bayanlarda Bursalı Dilek Yavaş-Nur Kumkale zirveye yerleşti. 2 gün süren '2012 Bursa Açık İkili Briç Şampiyonası'nda senyörlerde ise İstanbullu çift Cavit Turan-Enver Durulmuş birinciliğe ulaştı.
Organizasyon sonunda dereceye girenlere hediyeleri de törenle verildi. Türkiye şampiyonu olan Bursalı briççi Dilek Yavaş'a Bursa Briç Spor Kulübü tarafından verilen ödülü Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala takdim etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!