BÖYLE SOYGUN GİRİŞİMİ GÖRÜLMEDİ

İngiltere'de Londra'nın güneyinde bulunan bir markette yüzlerinde maske bulunan biri bıçak diğeri silah taşıyan iki soyguncu markete girdi

BÖYLE SOYGUN GİRİŞİMİ GÖRÜLMEDİ
Hürriyet Video'larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!

Eli silahlı soyguncu market sahibi olan adamın kafasına silah dayarken bıçaklı soyguncu kasaya yöneldi. Babasının kafasına dayanan silahı gören oğlu ilk hamleyi yaptı, ardından babası da harekete geçti. Soyguncuları etkisiz hale getirmeye çalışan baba-oğul ile 2 soyguncu arasında boğuşmaca başladı. Silahlı soyguncu aldığı darbelerden sonra kendini dışarı atarken baba-oğul bıçaklı soyguncuyla boğuşmaya başladı. Baba-oğlun elinden kurtulmak isteyen soyguncu ise elindeki bıçağı yaşlı adamın yüzüne ve kafasına saplamaya çalıştı ancak şans eseri hamleleri hedefine ulaşmadı. Ölümüne boğuşma dükkan dışına taştı. Silahlı soyguncu da yeniden devreye girince bıçaklı soyguncu yaşlı adamı sırtından bıçakladı. Arbedede 2 soyguncu da kaçmayı başardı.  

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!