Bok böceği türünün çekebileceği yük, 70 kiloluk bir insanın yaklaşık kaç kg kaldırmasına eşittir?

Bok böceği türünün çekebileceği yük, 70 kiloluk bir insanın yaklaşık kaç kg kaldırmasına eşittir? İşte Murat Yıldırım tarafından sunulan, "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında az önce sorulan soru ve cevabı.

Bok böceği türünün çekebileceği yük, 70 kiloluk bir insanın yaklaşık kaç kg kaldırmasına eşittir?

Bok böceği türünün çekebileceği yük, 70 kiloluk bir insanın yaklaşık kaç kg kaldırmasına eşittir? Pazartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanan ve Murat Yıldırım'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında az önce sorulan soru ve cevabı;

Ülkemizde ve Dünya çağındailgi çeken yarışma programı bir çok kişi tarafından takip ediliyor. ATV'nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi. 2010'da yapılan bir çalışmaya göre Bok böceği türünün çekebileceği yük, 70 kiloluk bir insanın yaklaşık kaç kg kaldırmasına eşittir?

İşte Murat Yıldırım tarafından sunulan, "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında az önce sorulan soru ve cevabı;Bok böceği türünün çekebileceği yük, 70 kiloluk bir insanın yaklaşık kaç kg kaldırmasına eşittir?

A: 800 kg

B: 8.000 kg

C: 80.000 kg

D: 800.000 kg

Doğru cevap: 80.000 kg (C) 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!