Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bodrum'da çıplak erkeklerden oluşan grup polisi alarma geçirdi

Muğla Bodrum'un en güzel koylarından biri olan Haremtan Koyu'nda erkeklerden oluşan bir grubun çıplak olarak denize girip eşcinsel ilişkiye girmesi, polisi harekete geçirdi. Tatilcilerin şikayeti üzerine polis, iki kişi gözaltına alındı.

Bodrum'da çıplak erkeklerden oluşan grup polisi alarma geçirdi

Bodrum en güzel koyundan gündüz vakti çırılçıplak denize giren ve uçuk kaçık partiler düzenleyerek eşcinsel ilişkiye giren erkek grubu bu kadarına da pes dedirtti. Koya sabah saatlerinde gelen erkekler Haremtan Koyu'nda akşama kadar çırılçıplak yüzdükleri ve ilişkiye girdikleri öğrenildi. Yaptıkları rezaleti gören vatandaşlar, yerli ve yabancı turistler ise bu duruma isyan etti.

Polis 2 kişiyi gözaltına aldı

Değirmenler mevkisi ve Haremten Koyu'nda, kamusal alanda yaşanan çirkin görüntülerle ilgili, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Aslan'ın talimatıyla harekete geçildi. Emniyet güçleri bölgede yaptıkları baskında 2 kişiyi gözaltına aldı.

Öte yandan, Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Türk Ceza Kanununda "Hayasızca Hareketler Suçu" olarak tanımlanan ve 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası bulunan eylemlerle ilgili olarak bölgeyi mercek altına alacağı öğrenildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!