BMW BURSA'YA GELİYOR

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Hüseyin Şahin, seçim propaganda çalışmaları çerçevesinde Yenişehir'deydi. Şahin, burada Türkiye'de üretim yapmayı planlayan BMW ve hızlı tren konularında önemli açıklamalar yaptı.

BMW BURSA'YA GELİYOR

Yenişehir Belediye Başkanı Bülent Hamdi Cingil'in eşlik ettiği Şahin, AK Parti İlçe Merkezi'nde partililere hitap etti. Ak Parti hükümetlerini 'Hizmet Kervanı' olarak niteleyip bugüne kadar birçok yatırıma ve hizmete imza atıldığını hatırlatan Şahin, "Ancak Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde daha yapacağımız çok iş var. Yürüyen Türkiye'nin fişeğini tekrar ateşleyeceğiz" dedi.
Şahin, eğitim konusuna değinirken sınıflarda ortalama 35 olan öğrenci sayısını 24'e düşürmeyi hedeflediklerini açıklayıp, "Yakın zamanda akıllı tahta projesi de yaşama geçecek. Çocuklarımıza verdiğimiz ücretsiz kitaplar da birer tablet bilgisayara konup, Başbakanımızın açıkladığı gibi birer tablet bilgisayarla onlara teslim edilecek" diye konuştu.
BMW'Yİ ÇAĞIRDI...
AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Hüseyin Şahin, bugün ulusal basında BMW'nin Türkiye'ye yatırım yapma kararı aldığına ilişkin haberler bulunduğunu hatırlatarak, şöyle konuştu:
"Burada tüm basın mensuplarının önünde BMW'yi Yenişehir'e davet ediyoruz. Münih'ten Yenişehir'e doğrudan uçuş var. İnşallah sesimizi duyarlar. Onlar bizi duymaz ise biz onlara gideriz, Borusan yetkilileriyle görüşürüz. Hizmet için her yere gideriz. Yenişehir, BMW gibi büyük bir otomotiv devini açacağı fabrikanın arazisini ve altyapısı karşılayacak güçtedir. Bu konuda elimizden gelen çabayı göstereceğiz."
HIZLI TREN...
Kısa bir süre sonra temeli atılacak Bursa'ya Hızlı Tren projesine de değinen Hüseyin Şahin, "İnsanımıza ne kadar hizmet etsek az. Hızlı tren normalde Yenişehir ve İnegöl'de durmayacak. Ancak el ele vererek tüm gayretimizle hızlı treni İnegöl ve Yenişehir'de 5 dakika durduracağız. Yenişehir ve İnegöl halkı da böylece hızlı trenden yararlanacak" dedi.
SİVİL ANAYASA...
Şahin, önümüzdeki dönemin sivil anayasa çalışmalarının yoğunlaştığı bir süreç olacağına da işaret ederek, "Her türlü sorun ve sıkıntıyı aşmak için halkımıza gideceğiz. Bir referandum ülkesi olacak Türkiye. Halk yüzde 51 ile evet diyorsa yapacağız. Hayır diyorsa yapmayacağız" diye konuştu.
Şahin, İlçe Başkanlığı'ndaki toplantının ardından Yenişehir caddelerine çıkarak esnaf ve vatandaşlarla görüştü, AK Parti'nin 8,5 yıllık iktidarındaki icraatlarını anlatarak, istikrarın sürmesi için destek istedi.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!