Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Black Mirror yeni sezonu yayınlandı

Black Mirror ülkemizde beğeni ile izlenen yabancı dizilerin başında geliyor. Her bölümünde farklı oyuncular ve farklı konuların ele alındığı teknolojik dispotyanın işlendiği Black Mirror yeni sezonu yayınlandı. Black Mirror yayın hakları Netflix'te bulunuyor. Peki Black Mirror 5. yeni sezon 1. bölümü nasıl izlenir?

Black Mirror yeni sezonu yayınlandı

Black Mirror insanlığın en görkemli teknolojik buluşlarının bir zaman sonra insanların içgüdülerinin karmaşık ve karanlık bir aracı haline gelebildiğini anlatan kötümser yapıya sahip dizi olarak seyircilerin karşısına çıkan Black Mirror Netflix'te yayınlanıyor.

BLACK MİRROR NASIL İZLENİR?

Black Mirror Türkiye'deki yayın hakları Netflix'te bulunuyor. Black Mirror yeni sezonunu izlemek için Netflix'e üye olmanız gerekiyor. 

BLACK MİRROR KONUSU

Black Mirror, modern toplumun ve bu toplum içindeki bireyin sorunlarını, yeni teknolojilerin getirdiklerini ve mevcut dünya düzenindeki siyaset, medya, sanat ilişkilerini yer yer hiciv ile yer yer de bilim kurgu ögelerine başvurarak yorumluyor.

Dizinin yapımcısı Charlie brooker dizi hakkında "her bölüm farklı oyuncu kadrosu, farklı mekan ve hatta farklı gerçeklik algısına sahip; fakat hepsi hem günümüzdeki yaşam tarzımız hem de hoyrat isek 10 dakika içerisinde yaşayabileceğimiz şeyler hakkında" demiştir.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!