Black Mirror 5. sezon yayın tarihi sızdırıldı

Netflix'in ilk interaktif format uygulayan dizisi olmaya hazırlanan Black Mirror'ın 5. sezon tarihi Netflix tarafından Twitter'da yanlışlıkla açıklandı, daha sonra silindi.

Black Mirror 5. sezon yayın tarihi sızdırıldı

Dünya çapında milyonlarca takipçisi olan drama, macera, hiciv ve bilim kurgu türlerinin karışımı Black Mirror dizisinin 5. Sezon yayın tarihi sızdırıldı.

Netflix'in merakla beklenen dizilerinden olan Black Mirror'ın yeni sezon ilk bölümü Black Mirror: Bandersnatch, 28 Aralık'ta seyirciyle buluşacak.

Dizinin yayın tarihini sızdıran da Netflix. İnternet yayın servisinin NXOnNetflix hesabından atılan ve daha sonra silinen aralık ayı içerik listesinde ilk bölümün yayın tarihi de yer aldı.

Geçen ay, Netflix'in yeni sezonda "Macerayı kendin belirle" bölümüne yer vereceği, dizinin bir bölümünde maceranın işleyişinin izleyicilerin seçimlerine bağlı olacağı duyurulmuştu.

İnteraktif formatta yayınlanacak olan 5. sezonuyla Black Mirror, bu modeli uygulayan ilk Netflix dizisi olacak.

Charlie Brooker'ın distopik hikayelerini temel alan Black Mirror, insanın teknoloji kaynaklı paranoyalarını ekrana taşıyor. Dizinin her bir bölümü, farklı karakterlerin ve öykülerin yer aldığı farklı bir teknoloji distopyasında geçiyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!