Bizim Hikaye'de Barış'ın büyük acısı ortaya çıktı!

Fox TV'de Perşembe akşamı ekrana gelen Bizim Hikaye dizisinin 13. bölümünde, Barış'ın geçmişindeki kardeş sırrı ortaya çıktı! Bizim Hikaye'nin son bölümünde Barış'ın aslında kardeşinin ismi olduğunu itiraf eden Savaş, acı dolu gerçekleri gözyaşları içinde Filiz'e anlattı!

Bizim Hikaye'de Barış'ın büyük acısı ortaya çıktı!

Fox TV'nin Perşembe akşamları reyting birincisi olan dizisi Bizim Hikaye'nin 13. bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Söylediği yalanlardan dolayı Filiz'in affetmediği Barış, bu defa bilinmeyen bir gerçeği Filiz'le paylaştı.

Geçmişte babasının yüzünden kaybettiği kardeşini anlatan Barış ilk defa gözyaşlarına boğuldu.

Gerçek adının Savaş olduğunu itiraf ederken, Barış isminin ise ölen kardeşinin adı olduğunu açıkladı.

BİZİM HİKAYE'DEN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiraz'ın aniden yükselen ateşi, Filiz ve Barış'ın yine beraber hareket etmelerine sebep olur. Kiraz'ı bekledikleri sırada, Barış kendini açıklamaya çalışır ama Filiz'in ona ördüğü duvarlar en büyük engelidir. Ancak Barış yine de pes etmez.

Şeyma'nın yaşadığı şok, onu yeniden eve kapatır. Şeyma içindeki enerjiyi atabilmek için, kendini ev işlerine verir. Bundan en zararlı çıkan ise Fikri olur. Fikri çareyi evden kaçmakta bulur, ama dışarıdaki hayatın çok da kolay olmadığını öğrenir. Rahmet, Müjde'den gizleyerek Duygu'nun doğum gününe gider. Ancak bu programın sonu Rahmet için kötü biter. Rahmet kendini karakolda bulurken, onun imdadına yetişen yine Müjde olur.

Barış, evin parasını tamamlamak ve Basri'yi göndermek için Ali ile bir işe daha girer. Filiz'in yardımına koşmak için sadece kendini değil, Hikmet ve Rahmet'i de farkında olmadan büyük bir tehlikenin içine sokmuştur.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!