Birol Güven'den yeni proje

Seksenler, Çocuklar Duymasın, Zengin Kız Fakir Oğlan, Mandıra Filozofu gibi birçok dizi ve filme imza atan senarist ve yapımcı Birol Güven, yeni projesiyle yine adından söz ettirecek.

Birol Güven'den yeni proje

Birol Güven, 'Gelecekte Bizi Nasıl Bir Hayat Bekliyor' temasıyla hazırladığı ve geleceğe dair her şeyin konuşulduğu 'Birol Güven ile Gelecek Geliyor' adlı TV programıyla ekranlarda olacak.

Yakında 360 ekranında izleyiciyle buluşacak ve Güven'in sunacağı programda 2020'li, 30'lu hatta 40'lı yılların nasıl olacağı masaya yatırılacak ve robotların, yapay zekaların, algoritmaların gelecekte neler yapacağının peşine düşülecek. 

Uzun zamandır fütürizm ile ilgili araştırmalar yaptığını belirten Birol Güven, "Gelecekle ilgili bir dizi yazabilmek için yaptığım çalışmalar beni fütürist yaptı. Gelecekle ilgili çok şey öğrendim. Şimdi bunu seyirci ile paylaşmak istiyorum. Çünkü hepimizin geleceğe dair bilgisi olması gerektiğini düşünüyorum. Bu programda gelecekte olan her şeyi öngöremeye çalışacağız. Amacımız, geleceğe hazır bir neslin ortaya çıkmasına küçük de olsa bir katkı sağlamaktır" dedi.

Birol Güven, Fütüristler Derneği'nin desteğiyle yapacağı programda, dernekteki gelecek uzmanlarını ağırlayacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!