Birinci dönem ne zaman bitecek?

Binlerce öğrenci 15 tatil ne zaman sorusunu sormaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Sömestr tatilinin kesin tarihini açıklandı. Peki karneler ne zaman dağıtılacak? İşte velileri ve öğrencileri ilgilendiren konunun ayrıntıları...

Birinci dönem ne zaman bitecek?

2017 - 2018 Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 15 tatilin Ocak ayının kaçında olacağını açıkladı. Karnelerini almak için sabırsızlıkla bekleyen öğrenciler gözünü Sömestr tatili ne zamansorusunun yanıtına çevirdi. E-Okul ekranlarında sınav sonuçlarını takip eden öğrenciler karnenelerini almak için sabırsızlıkla bekliyor. Soğuk kış günlerinde on beş günde olsa tatil yapacak olan öğrenciler Okullar ne zaman hangi tarihte kapanacak? sorusunu merak ediyor. İşte İlk dönem karneleri alınacağı net tarih ve tüm merak edilenleri

15 TATİL NE ZAMAN? KARNELER HANGİ TARİHTE DAĞITILACAK?

MEB tarafından yapılan resmi açıklama çerçevesinde 15 tatilin net tarihi belli oldu. Buna göre okullar sömestr tatiline 22 Ocak 2018 tarihi itibariyle giriyor.

15 tatil ne zaman bitecek?

Öğrenciler ve veliler 2018 yılı itibariye 15 tatilin ne zaman biteceğini merak ediyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre sömestr 2 Şubat 2018 tarihinde sona erecek ve okullar 5 Şubat 2018 Pazartesi günü açılacak.

2018 yılında okullar ne zaman kapanacak?

Hazırlanan eğitim öğretim takvimine göre 18 Eylül 2017 tarihinde başlayan okullar 8 Haziran 2018 tarihinde sona erecek ve öğrenciler yine yaz tatiline girecek.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!