Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Biraz iğrenç olmadı mı?

Senin topuklarını ısırırım, göbeğinden zeytin yerim...

Biraz iğrenç olmadı mı?

Best FM'de yayınlanan bir programa telefonla katılan kadın dinleyiciye söylenen sözler, olay yarattı. Sunucunun, ''Senin göbeğinden zeytin yerim, ayak topuklarını ısırırım, parmaklarını mayoneze batırır galeta gibi yerim'' sözleri nedeniyle radyo kanalına bin lira ceza verildi.

Gazeteport'un edindiği bilgiye göre Best FM'de 17 ve 27 Ağustos günleri yayınlanan "Serdar Yayında" adlı programa telefonla kadın dinleyiciler bağlandı. Sunucu Serdar Gökalp kadın dinleyiciye, ''Ağzını, yüzünü, ayağını, elini kemirdiğim. Sen var ya böyle arkanı dön, aşağıdan saçlarından başlayayım yemeye, senin ayak topuklarını ısırırım'' dedi.

'Biraz iğrenç olmadı mı?'

Bayan dinleyici ise bu sözlere kızdı ve 'Biraz iğrenç olmadı mı?' diye tepki gösterdi. Sunucu bir başka yayında da programa telefonla katılan bayan dinleyiciye, ''Ne haber, göbeğinden zeytin yerim senin. Var ya parmaklarını mayoneze batırır, galeta gibi yerim yemin ederim." dedi.

Konuyu değerlendiren RTÜK üyeleri bu sözleri, ''Espri sınırlarının aşılması ve argo kullanım'' olarak gördü ve ''Toplumca genel kabul görülen ahlak anlayışına aykırı ifadeler kullanılması'' nedeniyle Best FM'e bin 102 lira para cezası verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!