Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bir Zamanlar Çukurova'da büyük hesaplaşma!

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova'da bu hafta tüm aşkların hesaplaşma zamanı!

Bir Zamanlar Çukurova'da büyük hesaplaşma!

Hünkar (Vahide Perçin), yaptıklarından bin pişmandır! Demir (Murat Ünalmış), mahkemede Züleyha'yı (Hilal Altınbilek) kurtarsın diye binbir dil dökecektir. Demir, son ana kadar hareket etmez ama, son anda salona gelecektir.

Hünkar, Fekeli (Kerem Alışık) , Yılmaz (Uğur Güneş), tüm konak ahalisi ve hatta Savcı Jülide (Alayça Öztürk) nefesini tutarak Demir'in ifadesini bekler. Demir, hakime Züleyha'ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Ve mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir!

KÜÇÜK ADNAN, ANNESİNİ ARIYOR!

Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan (Ömer Fethi Canpolat) annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!

MÜJGAN YAŞAYACAK MI?

Yılmaz, Züleyha'nın mahkemesindeyken, oğlunu halası Behice (Esra Dermancıoğlu) ile birlikte çiftlikteki küçük konağa, kendi evlerine yollayan Müjgan (Melike İpek Yalova), yaptıklarının vicdan azabı ile aldığı kararı uygulayacaktır. Müjgan, oğluna ve Yılmaz'a bir mektup bırakarak bileklerini keserek, hayatına son vermek isteyecektir!

YILMAZ'IN HAYATINI ALT ÜST EDEN İKİ AYRI MEKTUP!

Yılmaz, Züleyha'yı kurtarmak için adeta mahkeme ile cezaevi arasında mekik dokumaya başlayacaktır. O mahkeme salonunda yine hepsinin hayatını alt üst edecek gelişmeleri yaşarken, Müjgan da yine herkesi alt üst edecek bir şey yapacaktır.

Yılmaz henüz bilmese de Müjgan ona ve oğluna bir mektup bırakarak yaşamına son vermeye karar vermiştir. Ancak Yılmaz'ın alacağı tek mektup Müjgan'dan gelen olamayacaktır, Yılmaz'ın kalbini derinden yaralayan bir mektup daha vardır.

Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20:00'de ATV'de.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!