Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bir yönetmen-oyuncu aşkı daha başladı...

Gelenek bozulmadı ve bir yönetmen-oyuncu aşkı daha başladı. 5 ay önce nişanlısı Ahmet Kural'dan ayrılan Burcu Kıratlı; rol aldığı 'Peri Masalı'nın yönetmeni Biray Dalkıran ile birlikte.

Bir yönetmen-oyuncu aşkı daha başladı...

Adını sempatik oyuncu Ahmet Kural'la yaşadığı aşk sayesinde duyuran ve evlilik hazırlık yaptıkları sırada Kural'dan ayrılan Burcu Kıratlı da düzene uydu! İlişkisinin bitimiyle oyunculuğa başlayan Kıratlı, Biray Dalkıran'ın yönettiği "Peri Masalı" filmiyle kamera karşısına geçti. Çekimler sırasında; bir yönetmen ve oyuncu aşkı daha alevlendi.
ÇEKİMLERLE BAŞLADI!
Sevgilisinin çekeceği film için fedakarlıktan da kaçınmayan Burcu Kıratlı, saçlarını da kazıttı. Çekimler başladıktan 1 hafta sonra aralarındaki ilişki aşka dönüşen Kıratlı ile Biray Dalkıran, ilişkinin filmin önüne geçmemesi için de tedbirli davrandı. "Peri Masalı" filminin setinde başlayan aşk sayesinde Kıratlı'nın eski nişanlısı Ahmet Kural'ı tamamen unuttuğu söyleniyor.
ÖPEREK KUTLADI
Yönetmen Biray Dalkıran, rolü gereği saçlarını kazıtmasıyla gündeme gelen Burcu Kıratlı'yı başından öperek tebrik etmişti. O dönem, ikilinin aşk yaşadığı bilinmiyordu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!