BİM 500 TL'nin altında akıllı telefon satacak

BİM aktüel ürünler listesine eklediği telefon ile herkesi telefon sahibi yapmayı hedefliyor. 500 TL'nin altında fiyat etiketi ile 13 Temmuz'da Vestel Venüs 5000 cep telefonunu satışa sunacak olan BİM, telefon piyasasını Temmuz ayında alt üst etmeyi planlıyor. Telefon satışları ile ilgi gören BİM, 500 TL'nin altında bir fiyata ilk defa akıllı telefon satışa sunuyor. Buna ek olarak aktüel ürünler listesine eklediği diğer ürünlerle BİM, uygun fiyata müşterilerini ihtiyaçları ile buluşturacak. İşte BİM aktüel ürünler listesi ve 499 TL'lik telefonun ayrıntıları.

BİM 500 TL'nin altında akıllı telefon satacak

Yine piyasa fiyatının çok altında fiyatlar ile ürün satacak olan BİM, satışa sunacağı telefon ile herkesi cep telefonu sahibi yapacak. 500 TL'nin altında herkesin ulaşabileceği bir fiyat etiketi ile Vestel Venüs 5000 satacak.

Türkiye'nin önde gelen marketler zincirinden biri olan BİM, her hafta olduğu gibi telefonun haricinde aktüel ürünler listesine eklediği diğer ürünler ile müşterileri uygun fiyatlı ürünler ile buluşturacak. Lakin 13 Temmuz BİM aktüel ürünler listesine bakıldığında müşterilerinin en çok ilgisini çekecek ürün 500 TL fiyat etiketi ile satışa sunacağı Vestel Venüs 5000 telefon olacak.

Piyasa 699 TL ile 799 TL arasında fiyat etiketi ile satışa sunulan Vestel Venüs 5000'i BİM 13 Temmuz tarihin de 499 TL fiyat etiketi ile satışa sunacak. BİM'in fiyatına göre tam bir fiyat performans ürünü olan Vestel Venüs 5000, kullanıcılarının günlük işlemlerini kolaylıkla karşılayabilecek. İnternette sörf, sosyal medya, mesajlaşma platformlarının kullanımı ve birçok oyunu oynamanıza olanak sağlayacak akıllı telefon herkesin ulaşabileceği bir fiyat ile satışa sunulacak.

Vestel Venüs 5000 cep telefonunun özellikleri!

-5,0 inç HD ekran

- 8MP ana kamera

- 5MP ön kamera

- 2230 mAh batarya

- Android 6,0,1 Marshmallow işletim sistemi

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!