Bıçaklı saldırının zanlısı yakalandı

İstanbul Beykoz'da park yeri nedeniyle tartıştığı bir kişiyi bıçakla yaraladığı ve kısa bir süre önce cezaevinden çıktığı öğrenilen zanlı M.A.S yakalanarak gözaltına alındı.

Bıçaklı saldırının zanlısı yakalandı

İstanbul Beykoz'da araba park yeri yüzünden tartıştığı L.H.A'yı girdiği bir döviz bürosunda bıçakla yaralayan ve görüntüleri medyaya yansıyan  olayın faili M.A.S'nin yeri, Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından  yapılan çalışmayla tespit edildi.

Çavuşbaşı Cumhuriyet Caddesi üzerindeki bir otobüs durağında olduğu  tespit edilen zanlı, burada polis tarafından yakalandı.

Gözaltına alınıp emniyete götürülen M.A.S. buradaki işlemlerinin  ardından Beykoz Adliyesine sevk edildi.

Olay

Bir süre önce yaralama suçundan tutuklu bulunduğu cezaevinden çıktığı  öğrenilen M.A.S. Beykoz'da arabasını çalıştırmaya yardım ettiği ve önceden  tanıştıkları belirlenen, L.H.A.'yı bıçakla yaralamış, ardından kaçmıştı.

Ağır yaralanan L.H.A. emniyette verdiği ifadesinde, simitçi M.A.S.'yi  2 yıldır tanıdığını ve olayın meydana geldiği gün otomobilini çalıştıramadığı  için aracın önündeki blokları çektiği sırada zanlının yanına gelerek blokları  çekmemesini, aracını başka bir yerden çıkarmasını istediğini anlatmıştı.

M.A.S'nin otomobilin kapısını açarak içeri girdiğini ve kendisine  hakaret ettiğini belirten L.H.A. ardından şüphelinin otomobilin anahtarını alarak  araçtan indiğini ve bir süre sonra elinde bıçakla gelerek kendisine saldırdığını  kaydetmişti.

Bir döviz bürosunda zanlının bıçaklı saldırısına uğrayan L.H.A  kaldırıldığı hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilmişti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!