Biber gazlı genelev soygunu

ZONGULDAK'ta, para karşılığında ilişkiye girdiği geneleve geri dönüp biber gazı kullanarak kasayı soymaya çalıştığı iddia edilen 28 yaşındaki H.K. hakkında, 'Silahla yağmaya teşebbüs' suçlamasıyla dava açıldı.

Biber gazlı genelev soygunu

Olay, geçen yıl 25 Ekim'de meydana geldi. H.K., Ontemmuz Mahallesi'ndeki genelevde 50 lira ödeyerek 48 yaşındaki B.S. ile ilişkiye girdi. Ardından genelevden ayrılan H.K., iddiaya göre yaklaşık 15 dakika sonra geri döndü. H.K., genelevi işleten 58 yaşındaki N.K.'dan kasayı açmasını istedi. H.K., karşı çıkan N.K.'ya ve yanında oturan ilişkiye girdiği kadın B.S.'nin üzerine biber gazı sıktı. Kasaya yönelen H.K., işyeri sahibi ve çalışanların müdahalesiyle para alamadan genelevden çıktı. Kaçmaya çalışan H.K., genelevin önündeki güvenlik noktasında yakalandı.

15 YIL HAPİS İSTEMİ

Polis tarafından gözaltına alınan ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan H.K. hakkında, 'Silahla yağmaya teşebbüs' suçlamasıyla dava açıldı. Zonguldak 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 15 yıl hapis istemiyle yargılanan H.K., duruşmada suçlamayı kabul etmedi. H.K., "Onlar beni dolandırmaya çalıştı. 3 kişi sopayla benim üstüme gelmeye çalıştılar. Ben de biber gazını o yüzden kullandım" dedi.

İşyeri sahibi N.K. ise sanığın genelevden çıktıktan sonra geri gelip üzerlerine biber gazı sıktığını ve kasadaki paraları almaya çalıştığını ileri sürerek şikayetçi olduğunu söyledi. Duruşma, tanıkların dinlenmesi için ertelendi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!