Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Beşiktaş'ın Nyon'da kritik savunması sona erdi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yöneticiler ve avukatların katıldığı UEFA Tahkim Kurulu'ndaki duruşmalı toplantı sona erdi...

Beşiktaş'ın Nyon'da kritik savunması sona erdi


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve beraberindeki heyetin katıldığı, UEFA Disiplin Kurulu'nun verdiği Avrupa kupalarından 1 yıl men cezasına yapılan itiraz ile ilgili UEFA Tahkim Kurulu'ndaki duruşmalı toplantısı sona erdi.

Siyah-beyazlı kulübün toplantı için Nyon'a götürdüğü isimler saat 10:00 sularından UEFA binasına giriş yaptı. Toplantı 10:30'da başladı.

Cezanın açıklanmasının ardından Tahkim Kurulu'na başvuran siyah-beyazlılarda, Fikret Orman'ın yanı sıra İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyesi Melih Sami Esen ve kulübün işbirliği yaptığı İsviçre'deki hukuk bürosu avukatları İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilen duruşmalı toplantıda yer aldı.

Eski yöneticilerden Serdal Adalı, futbol takımının eski teknik direktörü Tayfur Havutçu, kulüp çalışanı Ahmet Ateş, Prof. Dr. Oğuz Atalay, Yrd. Doç. Dr. Burak Oder ve Mertay Kugay'ın da Beşiktaş Kulübü'nün tanıkları olarak toplantıya katıldı. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!