Beren Saat numara mı yaptı? Sipariş magazin haberine hayranlarından tepki...

Önceki gün kaldığı otelin plajında görüntülenen Beren Saat denize girmeden önce plajı temizledi haberi hayranlarına inandırıcı gelmedi.

Beren Saat numara mı yaptı? Sipariş magazin haberine hayranlarından tepki...

Önceki gün kaldığı otelin plajında görüntülenen Beren Saat denize girmeden önce plajı temizledi. Beren Saat önceki gün Bodrum'da kaldığı otelin plajında görüntülendi. Yalnız olduğu görülen oyuncu plaja inerken eşi Kenan Doğulu odada kalıp uyumayı tercih etti. Beren Saat önce mıntıka temizliği yaptı, akşamdan atılan çöpleri bir güzel topladı. Güzel oyuncu daha sonra yüzücü gözlüğünü takarak denize girdi.
Fakat suyu soğuk bulmuş olacak ki 3-5 kulaç attıktan sonra çıktı. Hiç güneşlenmeyen Saat, duş aldıktan sonra odasına çıktı.

HAYRANLARI İNANMADI

Beren Saat'in bu haberi üzerine hayranları sosyal medyadan haberlere yorum yaptı. Beren Saat'in reklama ihtiyacı olmamasına rağmen böyle reklam kokan haber yaptırmasının inandırıcı olmadığını belirten hayranları, "Bariz reklam kokuyor. Hareketleri habersiz gibi yapması da hayran kitlesini düşürüyor. Artık magazin haberlerinde insanları kandırmasınlar. Bu numaralar yemiyor" diye tepki gösterdiler.
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!