Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Benzemez Kimse Sana'nın yeni yarışmacısı kim oldu?

İkinci haftasında Gamze Topuz'un Şebnem Ferah taklidiyle birinci olduğu Benzemez Kimse Sana'nın yeni yarışmacısı belli oldu. Bahadır Efe Benzemez Kimse Sana'da...

Benzemez Kimse Sana'nın yeni yarışmacısı kim oldu?

Show TV'de yayınlanan 'Benzemez Kimse Sana' programına bu hafta yeni yarışmacı Bahadır Efe katıldı. Benzemez Kimse Sana'nın ilk haftasında oyuncu Erkan Köse, jüri üyeleriyle tartışma yaşadıktan sonra stüdyoyu terk ederek yarışmadan ayrılmıştı.  
BAHADIR EFE'DEN İSMAİL YK PERFORMANSI

Son olarak programın jüri üyesi de olan Demet Akbağ'ın başrolünde oynadığı "Hükümet Kadını" adlı filmle kamera karşısına geçen "Bahadır Efe" 'Benzemez Kimse Sana' yarışmasına katıldı.  Bahadır Efe'nin dün akşam taklit ettiği ilk ünlü isim ise "İsmail YK" oldu.
GECENİN BİRİNCİSİ GAMZE TOPUZ

Gecenin birinciliği ise Gamze Topuz'un Şebnem Ferah taklidine gitti. Topuz sesi, yorumu, sahne performansıyla çok başarılı bir Şebnem Ferah taklidi yaptı.
ASUMAN KRAUSE MİNİK SEÇE OLURSA

Geçtiğimiz hafta Yıldı Tilbe şarkıları ve taklidiyle olay yaratan Asuman Krause bu hafta birinciliği alamasa da büyük beğeni ve alkış topladı. Krause, Sezen Aksu taklidi ve Ah İstanbul şarkısıyla izleyenleri büyüledi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!