Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bella Hadid referanslı yeni single!

Uzun bir aradan sonra müzik dünyasına dönüş yapan The Weeknd, "Blinding Lights" ve "Heartless" isimli iki single'ını yayınladı. Şarkıların piyasaya çıkmasından kısa bir süre sonra spekülasyonlara sebep olan parçalar ise, The Weeknd'in müzik kariyeriyle değil, aşk hayatı ile ilgiliydi.

Bella Hadid referanslı yeni single!

2015 yılının Nisan ayında ilk kez Coachella'da birlikte görüntülenen Bella Hadid ve The Weeknd, o günden bugüne bir dargın bir barışık sürdürdükleri ilşkilerine defalarca şans verdi. En son Ağustos 2019'da tekrar ayrılan çift arkadaşlıklarının devam ettiğini bildirse de, Bella Hadid ve The Weeknd'e yakın kaynaklar ikilinin hala bir araya gelme ihtimalinin yüksek olduğunu ima ediyor.

"Blinding Lights"ı, sürekli olarak hayatında olan kadına duyduğu hisleri üzerine inşa eden şarkıcı, Hadid'in ona geri döndüğünü "Heartless"ın sonundaki şu sözlerle de ima etti: "I lost my heart and my mind / I try to always do right / I thought I lost you this time / You just came back in my life / You never gave up on me  / I'll never know what you see  / I don't do well when alone  / You hear it clear in my tone." 

Kalbini ve aklını yitirdiğini, her zaman doğruyu yapmaya çabalasa da Bella Hadid'i kaybettiğini ancak modelin en sonunda ona geri dönüp The Weeknd'den vazgeçmediğini şarkı sözlerinin alt satırlarında yineledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!