Belçikalıların 'Bursa' uğuru

Belçika'nın üçüncülük maçında İngiltere'yi 2-0 mağlup ederken Belçika'da hizmet veren bir elektronik mağazası televizyon alan müşterilerini sevindirdi.

Belçikalıların 'Bursa' uğuru

Belçika'nın 15 golden fazla atması halinde kampanya dahilinde televizyon alan müşterilere paralarının iade edileceği sözünü veren mağaza, Hazard'ın skoru 2-0'a getiren Belçika'nın turnuvadaki Bursa'nın plakası olan 16. golünün ardından sözünü tutacağını açıkladı.

Rusya'nın ev sahipliğindeki Dünya Kupası'nda üçüncülük maçında Belçika ve İngiltere, Saint Petersburg'da bir araya geldi. Belçika sahadan 2-0 galip ayrılırken Kırmızı Şeytanlar, tarihinde ilk kez dünya üçüncüsü oldu. Altın jenerasyonun bu başarısının yanında karşılaşmada atılan iki gol farklı bir anlam taşımaktaydı.

Belçika'da hizmet veren bir elektronik mağazası, Belçika'nın Dünya Kupası'nda 15 golden fazla atması halinde, televizyon alan müşterilerine para iadesi sözü vermişti.

82'de Eden Hazard'ın İngiltere ağlarına gönderdiği gol, 2 Mağaza sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kampanya dahilinde televizyon satın alan müşterilerine paralarının iade edileceğini duyurdu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!