Bedelli askerlik çıkacak mı?

Askerlik Süresi gelip geçenlerin merakla bekledikleri, bedelli askerlik çıkacakmı, bedelli askerlik çıktımı, bedelli askerlik şartları hakkında son dakika haberleri.

Bedelli askerlik çıkacak mı?

Askerlik Süresi gelip geçenlerin merakla bekledikleri, bedelli askerlik çıkacakmı, bedelli askerlik çıktımı, bedelli askerlik şartları hakkında son dakika haberleri.

Yerel Seçim öncesi Bedelli askerlik çıkacak mı ? 9 şubat 2014 Bedelli askerlik son dakika haberleri. 700 bin kişi bu haberi bekliyor. Bedelli askerlik Yerel Seçim öncesinde çıkacak mı? Bedelli askerlik ne zaman çıkacak ? Bedelli askerlik son dakika haberleri burada.

Yerel Seçim öncesi Bedelli askerlik çıkacak mı ? 9 Şubat 2014 Bedelli askerlik son dakika haberleri. 700 bin kişi bu haberi bekliyor. Bedelli askerlik Yerel Seçim öncesinde çıkacak mı? Bedelli askerlik ne zaman çıkacak ? Bedelli askerlik son dakika haberleri burada.

Bedelli askerlik beklentisi içerisinde olan 700 bine yakın çalışan sosyal medyada sesini duyurmak için harekete geçti. AK Parti Hükümeti, 30 Mart'ta yapılacak seçimler öncesinde, piyasayı canlandıracak, vatandaşları rahatlatacak bir paket açıklamayı planladığı iddia ediliyor. Pakette, vergi, prim alacaklarının yanı sıra, emeklik ve asgari ücretin vergi dışı bırakılmasına yönelik düzenlemeler olması öngörülüyor. Pakette dikkat çeken bir diğer maddenin ise bedelli askerlik olduğu ifade ediliyor.

Ak Parti Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un bedelli askerlik ile ilgili açıklamaları Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın 'Bedelli yok' açıklamasına rağmen umutları tüketmedi.

SEÇİMLER ÖNCESİ OLMASI BEKLENİYOR

Seçimler öncesinde bedelli askerlik düzenlemesi yeniden gündeme geldi. Bu konuda çalışma olmadığı açıklandı. Ancak, bedelli askerlik düzenlemesinden yararlanamayan kişilere ikinci bir hak tanınması gibi, tepki toplamayacak bir düzenlemenin yapılması için sosyal medyada büyük bir çalışma başlatıldı

700 BİNİ AŞKIN KİŞİ VAR

Bedelli askerliği bekleyen yaklaşık 700 bin kişi sosyal medyada Hastag mücadelesini sürdürüyor. Günlerdir adım atılması için uğraş veren Bedelli mağdurları Mart ayından önce 25 yaş ve 15 bin TL çerçevesinde bu uygulamayı bekliyor.

İşte #MartAyıÖncesiBEDELLİmüjdesi hastegi altında yazılanlar;

mehmetata ‏@zilcizurna
700BİN BAKAYAYI ERİTMENİN TEK YOLU 25 YAŞ 15BİNDİR
#MartAyıÖncesiBEDELLİmüjdesi

can ates ‏@cnsevgi

#MartAyıÖncesiBEDELLİmüjdesi ihtiyacı olan insanlar var 700 bin kadar hepside keyfı kaçmadılar her halde devlet bu sorunu halletmeli

murat karakuş ‏@muratkarakuss
Tabiki Ülkenin şuanki durumndan nem almak gibi niyetimiz yok bırakn bizlerde bu süreçte ülkeye katkı sağlayalım #MartAyıÖncesiBEDELLİmüjdesi

mustafa özkan ‏@gulnar4233
#MartAyıÖncesiBEDELLİmüjdesi umutlarını sürdüren 700bin bakaya son bir bekleyiş @RT_Erdogan @NumanKurtulmus @mustafaelitas @EgemenBagis"

Mehdi ERDOĞMUŞ ‏@erdogmus_mehdi
#MartAyıÖncesiBEDELLİmüjdesi verilmeli tabi ama sizin çıkarlarınıza ne zaman uygunsa o zaman çıkarırsınız,insanları düşünmeyin boşverin!!!!!

artos ‏@garipakgl
Sizden usulsuz birsey istemiyoruz derdimize care ariyoruz #MartAyıÖncesiBEDELLİmüjdesi verirseniz 700bin calisani sewindireceksiniz.

Seçimlerden önce bedelli çıksaydı iyi olurdu bedelli bekkleyenler seçim sayesin bedelli çıkacak diye beklerken ters köşe oldular.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!