BEBEK DÜNYASI BEBETTO İLE ŞENLENİYOR

Bursa'da bebek dünyasını renklendirecek olan Bebetto, 'Hayata merhaba' sloganıyla Nilüfer'de açacağı mağazasında hem çocukları hem de anne babaları sevindirecek. Bursa'da ilkleri yaşatacak olan Bebetto'da hamile anne adaylarına sağlık eğitim semineri ve bebeklere kuaförlük hizmeti de sunulacak.

BEBEK DÜNYASI BEBETTO İLE ŞENLENİYOR

Bebetto Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Okyay, "Mağazamız 3 katlı 750-800 metrekarelik alanda hizmet veriyor. Tekstil grubunda 0-5 yaş grubu arasında ürünlerimiz mevcut. Bunların arasında 0-3 yaş grubu Bebetto markasıyla ürettiğimiz ve tüm dünyaya ihraç ettiğimiz ürünler bulunuyor. Yine yurt dışından gelen 4-5 marka ürünümüz var. Bunların da belli bir çizgisi ve kalitesi olan, kullandıkları malzemeler bebek sağlığına uygun ürünler kullanılmış, testli ürünler içeren markalarımız. Oyuncak, bebek bakım grubu ile araç gereçlerimiz var. 200 liradan başlayıp 2 bin 500 liraya kadar çıkacak ve her bütçeye hitap edecek farklı model arabalarımız mevcut olacak. Bütün dünyada kullanılan ve bilinen markalardan oluşan bebek bakım ürünleri, bebek sağlığına uygun oyuncaklar bulunuyor. Bütün ürünlerimizde bebek sağlığına uygun ve güvenli olmasına dikkat ediyoruz. Yine kırtasiye bölümümüzde bebeğin kişisel gelişimini sağlayacak 4-6 yaşa kadar okul öncesi ruhsal ve kişisel gelişimini sağlayacak kitaplardan oluşmuş ürünlerimiz de bulunuyor" dedi.

ANNE ADAYLARINA EĞİTİM
Mağazalarının sadece alışverişe yönelik değil sosyal açıdan da hizmetler verdiğine dikkat çeken Mesut Okyay, "Hafta sonları seminer salonumuzda hamile kadınların, hamilelik öncesi ve sonrası sağlık konularında ihtisas sahibi uzman doktorlarımız tarafından eğitim semineri vereceğiz. Annelerin sorunlarıyla ilgili bilgilendirme yapılacak. Seminerlerimize katılan müşterilerimize indirim kuponu vereceğiz. Biz mağazamızı açarken tekstil, oyuncak, araç-gereç ve bebek bakımı olarak annenin bebeği için aradığı her şeyi bulabileceği ortamı hazırlamaya çalıştık ve bunun alt yapısını oluşturduk.
Bunun yanı sıra 7 gün 24 saat anne-babaların alışveriş yapabileceği internet sitesinin hazırlığını yapıyoruz. Burada satılan tüm ürünlerimizin Türkiye'nin her yerine internet satışı yapılacak. Mağazamız sabah 10 ile akşam 10 saatlerinde hizmet verecek. Bu zaman sarfında gelemeyen ve müşteri hattından ulaşan müşterilerimize bir emzik ya da biberon dahi olsa evine servis yapmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

ANNE ALIŞVERİŞTE BEBELER KUAFÖRDE
"Bursa'da ilk olacak olan mağazamızda nasip olursa çocuk berberini kuruyoruz" diyen Okyay, anne alışverişini yaparken, baba çayını kahvesini içerken bebeğe de kuaförlük hizmeti vereceklerini söyledi.

AÇILIŞTA İNANILMAZ İNDİRİMLER
Açılışı özellikle 23 Nisan olarak belirlediklerinin altını çizen Okyay, şunları söyledi:
"Nasip olursa açılışımızı biz 3 gün olarak Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olarak yapacağız. Cuma günü protokol açılışımız olacak. Açılışımızı 23 Nisan'a da getirmek istedik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk ve Bebetto Bayramı olsun diye düşündük. Cumartesi ve Pazar günü çocuklara, bebeklere ve annelere yönelik bir açılışımız olacak. Ürünlerini sattığımız birçok firma promosyonlarını dağıtıp, çeşitli etkinlikler düzenleyecek. 3 gün boyunca anne ve babaların beklentilerinin ötesinde indirimlerimiz olacak."

BEBEK DÜNYASI BEBETTO İLE ŞENLENİYOR BEBEK DÜNYASI BEBETTO İLE ŞENLENİYOR BEBEK DÜNYASI BEBETTO İLE ŞENLENİYOR BEBEK DÜNYASI BEBETTO İLE ŞENLENİYOR BEBEK DÜNYASI BEBETTO İLE ŞENLENİYOR
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!