Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bebeğimi görmek seyircimin hakkı

Programında bebeğinin klibini paylaştığı için sosyal medyada eleştirilen Esra Erol içini döktü.

Bebeğimi görmek seyircimin hakkı

Ünlü sunucu, "Hayatımın her evresi TV'de geçiyor. Kim ne derse desin. Seyircilerim ailem gibi" dedi. Yeni sezondaki Esra Erol'la Evlen Benimle programında bebeğini ve anneliğini konu alan klibini yayınlayınca sosyal medyada 'reklam yapıyor' diye ağır eleştiriler alan Esra Erol'un morali bozuldu.

HEP ELEŞTİRİRLER  

Ünlü sunucu tepkilere ilk kez cevap verdi. Ünlü sunucu, "Bu işi yapıyorsanız iyi de, kötü de yapsanız mutlaka eleştirirler. Bu kişilik nasıl diye bakmazlar, kendilerinde eleştiri hakkı görürler" dedi. Evlilik programı yaptığını söyleyen Erol şöyle konuştu: "Canlı yayında nikahı kıyılmış, burada evlenmiş, hayatının her evresini burada yaşamışım. Ben haber olmak, magazin gündemini kabartmak için hiçbir yola başvuran insan değilim. Bebeğimi görmek benim seyircimin hakkı. Bebeğim burada göstermesem eleştiriler, göstersem eleştirirler. Kim ne derse desin. İkinci bir çocuğum olursa videosunu, resmini burada paylaşırım."

Hayatını gizli saklısı olmadan yaşadığını anlatan Erol, "Geçmişle ilgili bir sorgum ve sualim olmadan netçe ve alnım açık bir şekilde burada yaşamaya devam edeceğim" diye konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!