Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

BBP'NİN 5 VEKİLİNDEN DAĞ YÖRESİNE YOĞUN MESAİ

Genel seçimlere az bir süre kala çalışmalarını ara vermeden sürdüren Büyük Birlik Partisi Bursa milletvekili adayları bu kez Keleslilerle buluşarak onların sorunları dinledi. Gerçekleştirilen ziyarete BBP Bursa 1'inci sıra adayı Ekrem Alfatlı'nın yanı sıra, BBP'nin diğer dağ yöresinden vekilleri Ramazan Çakır, İsmail Aslan, Mualla Kaymak ve İlknur Çimen katıldı.

BBP'NİN 5 VEKİLİNDEN DAĞ YÖRESİNE YOĞUN MESAİ

BBP'nin projeleri hakkında bilgiler veren Alfatlı, Anadolu insanının yüzünü güldürecek olan projelerinin ülkeye bolluk ve bereket getireceğini söyledi. Projelerini, Türkiye'nin en temel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak planladıklarını belirten Alfatlı, projeleri kapsamında doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmayı amaçladıklarını dile getirdi. Orta Anadolu ve İç Anadolu'nun kalkınmasının göz ardı edilemez bir gerçek olduğuna dikkat çeken Alfatlı, KAP'ın Türkiye'nin geleceği açısından öncelikler arasına alınması gereken bir proje olduğunu vurguladı. Önümüzdeki seçim sürecinin önemini vurgulayan Alfatlı, Büyük Birlik Partisi'nin 2011 seçimlerinin sürpriz partisi olduğunu söyleyerek, sandıktan BBP bayraklarının çıkacağına inandıklarını ifade etti. Alfatlı, Büyük Birlik Partisi'ne üye olmak isteyen vatandaşlara parti rozeti takıp, her evden bir oy talep ettiklerini söyledi.

Keles halkıyla buluşan Alfatlı, ardından Keles Güncel Gazetesi yönetimine bir ziyaret gerçekleştirdi. Keles Güncel Gazetesi yönetimi ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Alfatlı'ya seçim sürecinde başarılar diledi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!