BBP Genel Başkanı Destici'den 1 Mayıs mesajı

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "1 Mayıs alın teriyle emeğini kazananların bayramıdır. Bunun için 1 Mayıs bayram havasında kutlanmalı ve her kesim bu sorumluluğunu yerine getirmelidir." ifadesini kullandı.

BBP Genel Başkanı Destici'den 1 Mayıs mesajı

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla  mesaj yayımladı.

Destici, 1 Mayıs'ın birilerinin meydanları kargaşa ve çatışma alanına  çevireceği gün olmadığını belirterek, "1 Mayıs işçi bayramıdır. 1 Mayıs alın teri  ile emeğini kazananların bayramıdır. Bunun için 1 Mayıs bayram havasında  kutlanmalı ve her kesim bu sorumluluğunu yerine getirmelidir." uyarısında  bulundu.

Genel Başkan Destici, işçi ve memurların sorunlarının bir an evvel  giderilmesi gerektiğine dikkati çekerek, mesajında şunları kaydetti:

"1 Mayıs'ın, barış ve huzur içinde kutlanmasını temenni ediyorum. Biz  alın terinin ve sarf edilen emeğin yanındayız. Rızkını alın teriyle kazanan bütün  işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor ve tebrik  ediyorum. İş kazalarında hayatını kaybeden işçi kardeşlerimizi rahmetle  anıyorum. Bayramın birliğimize yüksek katkı sağlaması inancıyla işçilerimizi  sevgi ve saygıyla selamlıyorum."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!