Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bayraktar'dan HDP'ye 'SİHA' yanıtı

Baykar Teknik Müdürü ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda HDP'nin Barış Pınarı Harekatı'nı eleştirmesine tepki gösterdi ve "Milli SİHA'lar bu mlletin evlatlarınca tüm varandaşlarımızın güvenliği için geliştirildi. Asla yolumuzdan dönmeyeceğiz" dedi.

Bayraktar'dan HDP'ye 'SİHA' yanıtı

Baykar Müdürü Selçuk Bayraktar, Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) Twitter'da Barış Pınarı Harekatı'na tepki göstermesini eleştirdi.

Halkların Demokratik Partisi (HDP), Twitter hesabı üzerinden Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı ile ilgili olarak "İşte bu savaşın bir nedeni de bu. Damadın SİHA'ları yok satsın, cebine paralar dolsun, halkın evlerine ise ateşler düşsün diye" ifadelerini paylaşmıştı.

Twitter hesabından söz konusu açıklamalara tepki gösteren Bayraktar ise, "Milli SİHA'lar bu milletin evlatlarınca tüm vatandaşlarımızın güvenliği için geliştirildi. Yüzyıllardır kardeşçe yaşayan evlatları düşman etmeye çalışan, çocukları dağa kaçıran alçak teröristlerin sözcüleri bundan rahatsız. ASLA yolumuzdan dönmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!