BAYKAL'IN GALATASARAY BAŞKAN ADAYI

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "biz parti içi tartışmalarla meşgul değiliz. Birbirimizi eleştirme peşinde değiliz. Söz söyleme gibi bir iddiamız yok. İşimize bakıyoruz" dedi.

BAYKAL'IN GALATASARAY BAŞKAN ADAYI

Deniz Baykal, partisinin Döşemealtı İlçe örgütünü ziyaret etti. Partililer tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Baykal, teşkilatta yaptığı konuşma öncesi temenni ve duygularını paylaşan CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Burhan Bicer için, "Müthişsin başkan. Senin bu inancın bize sirayet ediyor. Bizi ve buradakileri havaya soktu. Seni Galatasaray'a yönetici mi yapalım. Takım çıkmadan bir topla gaz ver. Hepsi değerli ama ortada bir sonuç yok" dedi. Başkan Bicer ise, 'Küme düşmekten kurtulacak' ifadesini
kullandı.
Yine Başkan Bicer'in, 'Bu son seçim olacak' sözlerine değinen Baykal, gazetecinin, 'Sizce de öyle mi' sorusuna, ''Bu son seçim olacak diyor' Yani bilemem. Gazetecilik yapma biz muhabbete geldik. Ama altını çiziyorum. Bir ciddiyet var. Bu seçimin önemi var diyorlar. Bu çok doğru" diye karşılık verdi.
CHP'li Gürsel Tekin'in açıklamalarının sorulması üzerine Baykal, "Bizim anlayışımızda kafamızda ne var biliyorsunuz. Bizim gündemimiz bu. Biz parti içi tartışmalarla meşgul değiliz. Birbirimizi eleştirme peşinde değiliz. Söz söyleme gibi bir iddiamız yok. İşimize bakıyoruz" diye konuştu.
Aday adaylığı sorusuna ise Baykal, şu cevabı verdi: "Haydi bakalım haydi. Örgüt bilir. Parti bilir. Seçmen bilir. Hepimiz kendimizi parti ve örgütümüze emanet ettik. Onlar nasıl görürse uygun o olur." Baykal, daha sonra ilçedeki bazı esnafı ziyaret etti.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!