Batalla ve Faty'den Türkiye'nin EURO 2024 adaylığına destek

Bursaspor'da unutulmaz izler bırakan ve Yeşil-Beyazlı kulübe sundukları hizmetlerle hatırlanacak efsane Pablo Batalla ile Ricardo Faty, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahipliği adaylığımıza destek verirken, Türkiye'nin güzelliklerine dikkat çekti.

Batalla ve Faty'den Türkiye'nin EURO 2024 adaylığına destek

Batalla, Türk insanının misafirperverliği ile ilgili izlenimlerini paylaştı ve UEFA EURO 2024 için Türkiye'ye gelecek futbolseverlerin karşılaşacağı güzellikleri şöyle anlattı: "Türkiye tüm güzelliklere sahip; güzel plajlar, güzel yemekler, güzel turistik mekânlar... Her şeyden öte kendi tecrübelerime dayanarak söylemeliyim ki Türkiye'nin yabancılara çok iyi davranan, turistleri seven bir halkı var. Bunun da yurt dışından gelecek kişilere kendilerini burada rahat hissettireceğini düşünüyorum."

FUTBOL ÇOK SEVİLİYOR

Türkiye'de 3 yıl geçiren Ricardo Faty de Türkiye'deki futbol sevgisinin altını çizdi ve "Burası çok güzel. Büyük bir ülke ve yapılacak çok farklı şeyler var. Bilindiği gibi yemekler çok iyi. Birçok yeni stadyum inşa edildi. Türkiye'de futbol çok seviliyor. Özellikle de Avrupa kupalarında oynanan maçlarda bu sevgiyi görmek mümkün" ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!