"Başköy'ü kullanarak şov yapmak isteyenler var"

Dağ-Der Kültür Merkez'inde, Orhaneli'de başkanlık yaptığı 2 bin 9 yüz 99 günü değerlendiren Başkan Tatlıoğlu, "Başköy'ü önemsiyoruz. Bu meseleyi çözmek için uğraşıyoruz. Kimse Başköy'ün sağlığı ve suyu ile uğraşamaz. Firma oradaki çalışmalarında suyun kirlenmesine sebep oluyor. Resmi yollardan gerekli izni almış. Valilik ve büyükşehir konu ile yakından ilgileniyor" dedi.

''Başköy'ü kullanarak şov yapmak isteyenler var''

Orhaneli'nde çok iş yaptıklarını belirten Başkan Tatlıoğlu, "Keskin siyaseti Orhaneli'den kaldırdık. Her görüşten insanlar bir arada oturabiliyor. Bütün siyasi partiler ile aramız iyi. Onlarla ile karşılıklı oturup anlaşabiliyoruz. Orhaneli'den yapılacak her işi uzman kişilere danıştık. Onlardan da görüş aldık. İhtiyaç sahibi insanlara yardım ettik. Biz insanlara yardım ettikçe Allahü teala da bize yardımcı oldu. Orhaneli Belediyesi'nin kimseye beş kuruş borcu yoktur. Kasamızda az da olsa paramız var. Bu durumu hayır işlerine harcıyoruz. Böyle yapmakla Allahü teala bize huzur ve bereket verdi. Sıkıntı olacak hiç bir işe karışmadık. Ciddi enkaz devralmıştık. Sıkı mali politika ile enkazı ortadan kaldırdık. Eğitime önem veriyoruz. Okulların bütün ihtiyaçlarını karşıladık. Belediye bütçemiz 5.5 milyon TL civarındaydı. Biz 10 milyon TL'lik iş yaptık" dedi.
Halka istihdam sağladıklarını belirten Başkan Tatlıoğlu, "Orhaneli'de 'ben çalışacağım' deyip boşta gezen kimse yok. İşsizlik meselesini ortadan kaldırdık" şeklinde konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!