Bakan Albayrak vatandaşlarla bir araya geldi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak, Üsküdar'da önce Romanlarla iftarda bir araya geldi, ardından esnaf ziyareti yapıp vatandaşlarla buluştu.

Bakan Albayrak vatandaşlarla bir araya geldi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından kurulan "Roman Komisyonu"nun iftarına katıldı.

Selami Ali Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde Roman vatandaşlarla bir araya gelen Albayrak sorunlarını dinledi ve birlikte iftar yaptı.

Konuşmasında Romanların kendileri için önemine işaret eden Albayrak, "İlçe Başkanımız beni davet edince dedim ki 'Roman hemşehrilerimiz bizi çok ama çok sever, onların davetine icabet etmek gerek.' Bugün sizlere hem Cumhurbaşkanımızın selamını iletmek hem de onun adına dua istemek için geldim." ifadelerini kullandı.

Albayrak'ın, "24 Haziran seçimlerinde uzun adam, başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olmaya var mısınız?" sorusuna Romanlardan güçlü "Evet." yanıtı geldi.

Berat Albayrak'a yoğun sevgi gösterisinde bulunan Roman vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için de "En büyük Roman Recep Tayyip Erdoğan" sloganları attı.

Bakan Albayrak'a yoğun ilgi

İftar sonrası Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan ile Çengelköy'de esnaf ziyareti yapan Bakan Albayrak'a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Adım başı Çengelköylülerle selfie çekinip sohbet eden Albayrak, bazı esnafların çay ısrarını kırmadı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!