Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bahçeli: Yeter artık emmioğlu

Bahçeli MHP'nin kalesi Osmaniye'den AK Parti seçmenine seslendi: Yater artık emmioğlu deyin.

Bahçeli: Yeter artık emmioğlu

2 gündür memleketi Osmaniye'de olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde halka hitap etti. Bahçeli AK Parti seçmeninden ''Yeter artık emmioğlu, 10 yıldır arkandan geliyoruz, bizi felakete götürüyorsun, artık seninle beraber değiliz'' demelerini istedi.

İşte Bahçeli'nin açıklamaları:

''BAŞBAKAN İMRALI'YLA AKRABA OLMUŞ''
Sayın Başbakan 'Ben İmralı ile görüşmedim, görüşmem' diyordu. Şimdi ise neredeyse akraba olmuş. Şimdi giden-gelen belirsiz olmuş. 1 Ağustos'tan önce avukatlarıyla, sonra AKP yönetimiyle, İngiltere'nin hakim devlet olarak Oslo süreci adı altında başlattığı örtülü görüşmeleriyle, şimdi de BDP'li bazı vekilleri postacı göreviyle görevlendirerek, 'Mektuplar varsa al getir, birini Kandil'e gönderteceğim, birini Avrupa'ya, diğeri yanıma alacağım' diyor. Sanki bu mektuplardan haberi yokmuş gibi hala çözüm diyor, analar ağlamasın diyor. Yandaş araştırma kuruluşlarına dünyanın parasını akıtıyor, sorun bakalım millet çözümden yana mı diyor, onlar da 'baş üstüne başbakan' diyor''ANALAR 'AĞLAMAK İSTİYORUZ' DER Mİ?''
Anaların ağlamasını ister misiniz diye bir soru yöneltildiğinde burayı şereflendiren analar 'Ağlamak istiyoruz' der mi? Başbakan TV'ye çıkıyor İcraatın İçinden diye Kandil'deki zehri saçıyor. 'Türkiye'yi bölmek istiyorum, ABD'nin talimatıyla Güneydoğu Anadolu'da önce eyalet, sonra bağımsız Kürdistan kurmak istiyorum. Ne diyorsunuz ' dediğinde bu analar, bu gelinler oklavayı kapar, Recep Tayyip'in üzerine gider.

''AKP'YE 'YETER ARTIK EMMİOĞLU' DEYİN''
Sayın Başbakan kalmış 'Ben bir Arap kızıyla evliyim' diyor, sanki soran var
'Dedelerim Gürcü' diyor, sanki soran var. Sen Gürcü'sün, eşin Arap kızı.. Peki Bilal'e ne diyeceğiz sayın Başbakan Yeter artık emmioğlu, 10 yıldır arkandan geliyoruz, bizi felakete götürüyorsun, artık seninle beraber değiliz deyin.
AKP'ye öyle bir tokat atın ki, çocukluğumuzdaki kiriştek gibi dönsün dönsün sonra düşsün.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!