Bahçeli: Türkiye kaynarsa Berlin yanar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Türkiye bölgenin ağırlık noktasıdır. Türkiye kaynarsa Berlin yanacaktır. Türkiye kaybederse Londra kaosa yatacaktır" dedi.

Bahçeli: Türkiye kaynarsa Berlin yanar

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları,

"PKK ile peşmergenin çatışması, çıkar çatışması değilse, tiyatrodur. 16 Nisan'da Türklüğü bekası için evet diyeceğiz. Türkiye bölgenin ağırlık noktasıdır. Türkiye kaynarsa Berlin yanacaktır. Türkiye kaybederse Londra kaosa yatacaktır.

Geçen haftadan bu yana Almanya, Hollanda ve Avusturya'dan hazımsızlığın daniskası olan Türkiye aleyhtarı kararlar gelmektedir.

Referandum hakkında oradaki vatandaşlarımızı bilgilendirmeden Almanya neden ürkmüştür. İfade özgürlüğüne gem vurmanın esas gayesi nedir? Yoksa Almaya hayır cephesinde yerini almıştır da bizim mi haberimiz olmamıştır. Almanya PKK ile yatıp FETÖ le kalkmaktadır.

8 MART AÇIKLAMASI

Toplumsal benliğimiz ne yazık ki kışkırtılmış erkeklikle bastırılmış kadınlık arasında kalmıştır. Eğer kadına şiddet varsa medenilik ya yok, ya da tartışmalıdır. Kadın cinayetlere maruz kalıyorsa, ilkel dürtüler, toplumsal huzuru iliklerine kadar sömürüyor demektir

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!